«Fortepiano» Христини Соловій б’є рекорди українського YouTube (ВІДЕО)

solovij

Новий кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл «Fortepiano» збирає сотні тисяч переглядів і тримається на першій сходинці в українському контенті YouTube.

Цей ролик Христини Соловій зняли за рекордні два тижні. Режисером кліпу була Анна Бурячкова.

Також читайте: «Де ж те сито?»: українська фолк-версія «Despacito» веселить Інтернет (ВІДЕО)

Як розповіла співачка, ця пісня звучить по-новому і відрізняється від того, що вона робила раніше.

Уже майже мільйон переглядів лише у YouTube:

Хоч сам кліп зняли швидко, однак потрібний саунд для композиції шукали упродовж двох років.

Також читайте: Тизер мультика «Мавка» збирає сотні тисяч переглядів (ВІДЕО)

«Це одна з перших авторських пісень. Мілош Єліч дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я певна, – зараз це найкраща моя пісня. Нею я привідкриваю завісу звучання мого авторського альбому. Народні пісні нікуди не зникають. Проте зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частиною своєї історії, своєю музикою. Ідею для відео я шукала не менше, ніж потрібний саунд. Відчувала, що кліп має підсилювати емоційне навантаження пісні, а вона – бути саундтреком до історії. Анна Бурячкова знайшла спосіб це показати, використавши кінематографічний підхід. Вона запропонувала історію, яка є певною мірою для мене особистою, автобіографічною. Нам вдалося зняти маленьке кіно і велику драму. Переконана, у нас вийшло мистецтво», – прокоментувала пісню сама Соловій.

Також читайте: Режисер створив ролик із понад 300 найпопулярніших відео 2017 року (ВІДЕО)

Серед образів кліпу згадується Лоліта Володимира Набокова. Саме про неї Христина писала свою дипломну роботу за спеціальністю «літературна творчість».

Схожі записи