Ford зняв з виробництва всі автомобілі в кузові “седан”: автогігант пояснив причини

ford_znyav

Як відомо, відтепер Ford випускає тільки позашляховики, кросовери, пікапи і поні-кар: влітку з конвеєра зійшли останні екземпляри седанів Taurus і Fusion.

Їх місце зайняли позашляховики і кросовери, а тепер Ford пояснив, навіщо зняв з виробництва все седани: в інтерв’ю виданню Ford Authority віце-президент і керівник північноамериканського відділення марки Кумар Галхотра сказав, що ключовим моментом для прийняття цього рішення став той факт, що сегмент седанів вже досить давно знаходиться в занепаді і зниження популярності лише прискорювалося за останні кілька років.

За словами топ-менеджера, виробництво транспортних засобів є надзвичайно ресурсоємних бізнесом, тому, коли в компанії постало питання про інвестиції в подальший розвиток, то між вкладеннями в падаючий сегмент ринку в особі седанів і зростаючим сегментом в особі кросоверів вибір був очевидний. Безліч нових продуктів, вважає Галхотра, компенсують компанії втрату седанів, тим більше що вони є набагато більш рентабельними і популярними.

Схожі записи