Символи Зимових олімпіади та паралімпіади-2022: панда і ліхтар

Символи Зимових олімпіади та паралімпіади-2022: панда і ліхтар

bing.jpg (116. Kb)

Міжнародний олімпійським комітет використовує символи олімпіади для просування ідеї олімпійського руху у всьому світі.

Символом Oлімпіади в Пекіні 2022

Символом Oлімпіади стала панда Бін Двен Двен: ці китайські слова перекладаються так: «Бін» має кілька значень, хоча найпоширенішим є лід. Воно також символізує чистоту і силу. «Двен Двен» означає міцний і жвавий, а також символізує дітей.

Новий олімпійський талісман стане послом зимових видів спорту, приносячи радість тим, хто бере участь і дивиться на зимові Олімпійські ігри. «Бін» означає лід, а також символізує чистоту і силу, а «Двен Двен» - дітей. Талісман уособлює силу фізичну і силу волі спортсменів.

Бін Двен Двен має «оболонку» з льоду, що трохи нагадує костюм астронавта, - натяк на нові технології майбутнього з безмежними можливостями. Панда може кататися на ковзанах, сноуборді та лижах разом з олімпійськими спортсменами.

Яскраві кольори маски на його обличчі відповідають п'яти кольорам олімпійських кілець, а серце на його лівій долоні символізує гостинність Китаю під час Олімпіади (nворець талісмана - Цао Сюе).

Бін Двен Двена обрали з понад 5800 заявок із Китаю та 35 країн світу під час міжнародного конкурсу. Проєкти розглянули китайські та міжнародні експерти, а остаточний вибір зробила команда з Академії мистецтв Гуанчжоу та Університету мистецтв Цзілінь. У виборі саме панди немає нічого дивного, оскільки гігантська панда є національною твариною Китаю. Крім того, панда була одним із п’яти талісманів Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року.

Символ Паралімпіади 2022

rhon.jpg (23.54 Kb)

Шуї Рон Рон — дитина-ліхтар, яка з нетерпінням чекає зустрічі з друзями з усього світу на мегаподії. Шуй звучить аналогічно, як і китайський ієрогліф, що позначає сніг. Перше слово «Рон» в китайській назві талісмана означає «включати, терпіти», а друге - «розплавляти, зливати» і «зігрівати». Назва висловлює гарне побажання збільшення діалогу з людьми, у яких є вади та розуміння між культурами світу.

Китайський ліхтар - це символ китайської культури, якому тисячі років. Він пов'язаний з урожаєм, святом, процвітанням і яскравістю. Червоний колір є найсвятковішим кольором країни, і він підходить, з огляду й на те, що змагання відбудуться тоді, коли святкуватимуть китайський Новий рік у лютому та березні 2022 року. Дизайн Шуй Рон Рон має за основу традиційний китайський виріб з паперу.

Олімпіада триватиме з 4 по 20 лютого, а Паралімпіада - з 4 по 13 березня.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!