Паралімпіада 2020: що виграла Україна

paralimpiiski_igri

За перший день Україна виборола одразу декілька медалей на Паралімпіаді в Токіо.

Перше золото здобула плавчиня Єлизавета Мерешко. Вона перемогла у запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S6).Бронзу у цьому ж запливі здобула українка Ганна Гонтар.

Фехтувальниця Євгенія Бреус здобула “бронзу” у фехтуванні на візках. У бронзовому фіналі наша співвітчизниця здобула перемогу над угоркою Євою Андреа Гаймаші (15:10).

Плавець Антон Коль здобув «срібло» в плаванні 100 м. Коль змагався від України у класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату.

Ще одне срібло у перший день завоював Максим Крипак за плавання на дистанції 50 метрів, вільний стиль.

“Срібло” з плавання здобув 20-річний Олег Вірченко. Він став другим на дистанції 100 м батерфляєм в (клас S13).

Фехтувальник Артем Манько виборов “срібло” для України у Токіо у фехтуванні на візках (клас А).

У фіналі наш співвітчизник програв китайцю Лі Хао (15:12).

Шаблістка Олена Федота отримала срібло за фехтування на візках (клас В).

27–го серпня перемогу здобули:

12-у медаль Паралімпіади-2020: “бронзу” виграв велогонщик Єгор Дементьєв.

13-у медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо виборола Дзюдоїстка Юлія Іваницька, вона стала бронзовою призеркою у вазі до 48 кг.

16-у медаль Паралімпіади-2020 “срібло” здобула у запливі 100 метрів на спині українка Катерина Денисенко (клас – S8).

Дзюдоїстка Ніколайчик – бронзова призерка Паралімпіади-2020. Це 17-а медаль України.

18-у медаль “срібло” на Паралімпійських Іграх у Токіо виграв 21-річний плавець Андрій Трусов на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас – S7).