Календар Олімпіади-2020. Коли виступають наші

Календар Олімпіади-2020. Коли виступають наші

111_olympics-main-khu-210610.jpg (208.89 Kb)

Подія року в спорті – XXXII Літні Олімпійські ігри. Вони пройдуть у японському Токіо з 23 липня по 8 серпня цього року. В програмі 17-денного спортивного марафону більше 330 фіналів, на яких будуть розіграні медалі.

Пропонуємо календар Олімпіади-2020 в Токіо – перелік змагань Олімпійських ігор день за днем.

Де покажуть Олімпіаду-2020

Головне питання вболівальників – де дивитися Олімпіаду в Токіо? Велику частину змагань покаже у прямому ефірі UA Суспільне. Також за можливості шукайте трансляції на каналі Євроспорт і в інтернеті.

Проблема в тому, що різниця у часі між Україною та Японією – 6 годин.

Тобто, розпочинатимуть змагальний день олімпійці будуть тоді, коли в Україні буде глибока ніч, а значна частина фіналів припадатиме на японський вечір, коли в Україні буде розпал робочого дня.

Втім, Олімпійські ігри – подія, яка буває раз на 4 роки, тож можна або частково пожертвувати сном, або ж узяти відпустку.

24 липня (11 комплектів медалей)

02:30 – 10:30 Кульова стрільба (чоловіки, пістолет, 10 м) – Олег Омельчук, Павло Коростильов.

02:30 – 10:30 Кульова стрільба (жінки, гвинтівка, 10 м).

05:00 – 12:15 Велошосе (чоловіки, групова гонка) – Анатолій Будяк.

07:50 – 10:00 Важка атлетика (жінки, до 49 кг).

08:15 – 11:25 Стрільба з лука (змішані команди).

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 60 кг) – Артем Лесюк.

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, до 48 кг) – Дарина Білодід.

24_bilodid.jpg (131.2 Kb)

12:00 – 16:25 Фехтування (чоловіки, шабля).

12:00 – 16:25 Фехтування (жінки, шпага) – Олена Кривицька.

13:00 – 16:40 Таеквондо (чоловіки, до 58 кг).

13:00 – 16:40 Таеквондо (жінки, до 49 кг).

25 липня (18 комплектів медалей)

03:00 – 10:30 Кульова стрільба (чоловіки, гвинтівка, 10 м) – Сергій Куліш, Олег Царьков.

03:00 – 10:30 Кульова стрільба (жінки, пістолет, 10 м) – Олена Костевич.

03.00 – 07:55 Скейтбординг (чоловіки, вулиця).

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 400 м, вільний стиль).

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 400 м, комплекс).

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, 400 м, комплекс).

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, естафета 4х100 м, вільний стиль).

07:00 – 11:35 Велошосе (жінки, групова гонка) – Валерія Кононенко.

07:45 – 11:25 Стрільба з лука (жінки, командні змагання) – Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова.

09:00 – 10:00 Стрибки у воду (жінки, синхрон, 3 м).

09:50 – 12:00 Важка атлетика (чоловіки, до 61 кг).

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 66 кг) – Георгій Зантарая.

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, до 52 кг).

12:00 – 16:25 Фехтування (чоловіки, шпага) – Богдан Нікішин, Роман Свічкар, Ігор Рейзлін.

12:00 – 16:25 Фехтування (жінки, рапіра).

13:00 – 16:40 Таеквондо (чоловіки, до 68 кг).

13:00 – 16:40 Таеквондо (жінки, до 57 кг).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (чоловіки, до 67 кг).

26 липня (21 комплект медалей)

00:30 – 03:00 Триатлон (чоловіки).

03:00 – 11:15 Стендова стрільба (чоловіки, скіт).

03:00 – 11:15 Стендова стрільба (жінки, скіт) – Ірина Маловічко.

03:00 – 07:55 Скейтбординг (жінки, вулиця).

04:30 – 06:40 Плавання (чоловіки, 100 м, брас).

04:30 – 06:40 Плавання (чоловіки, естафета 4х100 м, вільний стиль).

04:30 – 06:40 Плавання (жінки, 100 м, батерфляй).

04:30 – 06:40 Плавання (жінки, 400 м, вільний стиль).

07:45 – 11:25 Стрільба з лука (чоловіки, командні змагання).

08:00 – 10:45 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, каное-одиночка, слалом).

09:00 – 11:00 Велоспорт (чоловіки, маунтінбайк, крос-кантрі).

09:00 – 10:00 Стрибки у воду (чоловіки, синхрон, 10 м) – Олексій Середа, Олег Сербін.

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 73 кг).

11:00 – 13:40 Дзюдо. (жінки, до 57 кг).

12:00 – 16:25 Фехтування (чоловіки, рапіра).

12:00 – 16:25 Фехтування (жінки, шабля) – Ольга Харлан.

26_kharlan.jpg (213.66 Kb)

13:00 – 16:00 Спортивна гімнастика (чоловіки, командне багатоборство) – Ігор Радивілов, Петро Пахнюк, Євген Юденков, Ілля Ковтун.

13:00 – 16:40 Таеквондо (чоловіки, до 80 кг).

13:00 – 16:40 Таеквондо (жінки, до 67 кг).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (жінки до 55 кг) – Каміла Конотоп.

14:00 – 16:10 Настільний теніс (змішані пари).

27 липня (22 комплекти медалей)

00:30 – 03:10 Триатлон (жінки).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (чоловіки, четвірки парні).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (жінки, четвірки парні).

03:00 – 10:30 Кульова стрільба (змішані команди, пістолет, 10 м) – Олег Омельчук, Олена Костевич.

03:00 – 10:30 Кульова стрільба (змішані команди, гвинтівка, 10 м).

04:30 – 06:25 Плавання (чоловіки, 200 м, вільний стиль).

04:30 – 06:25 Плавання (чоловіки, 100 м, спина).

04:30 – 06:25 Плавання (жінки, 100 м, брас).

04:30 – 06:25 Плавання (жінки, 100 м, спина).

08:00 – 11:00 Веслування на байдарках і каное (жінки, байдарка-одиночка, слалом) – Вікторія Ус.

09:00 – 11:00 Велоспорт (жінки, маунтінбайк, крос-кантрі) – Яна Беломоїна.

09:00 – 10:00 Стрибки у воду (жінки, синхрон, 10 м).

09:50 – 12:00 Важка атлетика (жінки, до 59 кг).

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 81 кг).

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, до 63 кг).

11:30 – 16:40 Кінний спорт (командні змагання, виїздка).

12:30 – 14:40 Фехтування (жінки, шпага, командні змагання).

13:00 – 16:40 Таеквондо (чоловіки, понад 80 кг).

13:00 – 16:40 Таеквондо (жінки, понад 67 кг).

13:45 – 16:00 Спортивна гімнастика (жінки, командне багатоборство).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (жінки, до 64 кг).

14:00 – 16:30 Софтбол (фінальний матч).

28 липня (23 комплекти медалей)

02:00 – 05:35 Серфінг (чоловіки).

02:00 – 05:35 Серфінг (жінки).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (чоловіки, двійка парна).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (чоловіки, четвірка розпашна).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (жінки, двійка парна).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (жінки, четвірка розпашна).

04:30 – 07:05 Плавання (жінки, 200 м, вільний стиль).

04:30 – 07:05 Плавання (чоловіки, 200 м, батерфляй) – Денис Кесіль, Ігор Трояновський.

04:30 – 07:05 Плавання (жінки, 200 м, комплекс).

04:30 – 07:05 Плавання (жінки, 1500 м, вільний стиль).

04:30 – 07:05 Плавання (чоловіки, естафета 4х200 м, вільний стиль).

05:30 – 11:40 Велошосе (жінки, гонка з роздільним стартом).

05:30 – 11:40 Велошосе (чоловіки, гонка з роздільним стартом).

09:00 – 10:00 Стрибки у воду (чоловіки, синхрон, 3 м).

10:30 – 13:00 Регбі-7 (чоловічки, фінальний матч).

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 90 кг) – Кеджау Ньябалі.

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, до 70 кг).

11:30 – 15:25 Кінний спорт (індивідуальна першість, виїздка) – Інна Логутенкова.

12:30 – 14:40 Фехтування (чоловіки, шабля, командні змагання).

13:15 – 16:00 Спортивна гімнастика (чоловіки, індивідуальне багатоборство) – Ігор Радивілов, Петро Пахнюк, Євген Юденков, Ілля Ковтун.

13:50 – 16:00 Важка атлетика (чоловіки, до 73 кг).

14:45 – 17:25 Баскетбол 3х3 (жінки, фінальний матч).

14:45 – 17:25 Баскетбол 3х3 (чоловіки, фінальний матч).

29 липня (17 комплектів медалей)

02:30 – 06:00 Академічне веслування (чоловіки, двійка розпашна)

02:30 – 06:00 Академічне веслування (жінки, двійка розпашна).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (жінки, двійка парна легка).

02:30 – 06:00 Академічне веслування (чоловіки, двійка парна легка) – Ігор Хмара, Станіслав Ковальов.

03:00 – 11:00 Стендова стрільба (чоловіки, трап).

03:00 – 11:00 Стендова стрільба (жінки, трап).

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 800 м, вільний стиль) – Михайло Романчук, Сергій Фролов.

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 200 м, брас).

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, 200 м, батерфляй).

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 100 м, вільний стиль) – Сергій Шевцов.

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, естафета 4х200 м, вільний стиль).

08:00 – 10:45 Веслування на байдарках і каное (жінки, каное-одиночки, слалом).

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, до 100 кг).

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, до 78 кг) – Анастасія Турчин.

12:30 – 14:30 Фехтування (жінки, рапіра, командні змагання).

13:50 – 16:00 Спортивна гімнастика (жінки, індивідуальне багатоборство) – Діана Варінська.

14:00 – 16:10 Настільний теніс (жінки, одиночний розряд) – Маргарита Пісоцька, Ганна Гапонова.

30 липня (21 комплект медалей)

02:45 – 04:55 Академічне веслування (чоловіки, одиночка).

02:45 – 04:55 Академічне веслування (жінки, одиночка).

02:45 – 04:55 Академічне веслування (чоловіки, вісімка).

02:45 – 04:55 Академічне веслування (жінки, вісімка).

03:00 – 09:00 Кульова стрільба (жінки, пістолет, 25 м) – Олена Костевич.

30_kostevych.jpg (86.93 Kb)

04:00 – 06:20 Велоспорт (чоловіки, ВМХ, гонки).

04:00 – 06:20 Велоспорт (жінки, ВМХ, гонки).

04:30 – 06:10 Плавання (жінки, 200 м, брас).

04:30 – 06:10 Плавання (чоловіки, 200 м, комплекс).

04:30 – 06:10 Плавання (жінки, 100 м, вільний стиль).

04:30 – 06:10 Плавання (чоловіки, 200 м, спина).

06:00 – 14:00 Теніс (чоловіки, парний розряд).

07:00 – 09:25 Стрибки на батуті (жінки, індивідуальна першість).

08:00 – 11:00 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, байдарки-одиночки, слалом).

08:45 – 11:20 Стрільба з лука (жінки, індивідуальна першість) – Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова.

09:30 – 15:30 Бадмінтон (мікст).

11:00 – 13:40 Дзюдо (жінки, понад 78 кг) – Єлизавета Каланіна.

11:00 – 13:40 Дзюдо (чоловіки, понад 100 кг) – Яків Хаммо.

12:30 – 14:40 Фехтування (чоловіки, шпага, командні змагання) – Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Анатолій Герей.

13:00 – 13:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 10 000 м).

14:00 – 16:10 Настільний теніс (чоловіки, одиночний розряд) – Коу Лей.

31 липня (21 комплект медалей)

01:30 – 03:25 Триатлон (змішана естафета).

03:00 – 08:50 Стендова стрільба (змішані команди, трап).

04:30 – 06:20 Плавання (чоловіки, 100 м, батерфляй).

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, 200 м, спина) – Дарина Зевіна.

04:30 – 06:20 Плавання (жінки, 800 м, вільний стиль).

04:30 – 06:20 Плавання (змішана естафета 4х100 м, комплекс).

06:00 - 12:00 Вітрильний спорт (жінки, клас RS:X).

06:00 - 12:00 Вітрильний спорт (чоловіки, клас RS:X).

06:00 – 11:10 Кульова стрільба (жінки, гвинтівка, 50 м з трьох положень).

06:00 – 14:00 Теніс (жінки, одиночний розряд) – Еліна Світоліна, Даяна Ястремська.

07:00 – 09:25 Стрибки на батуті (чоловіки, індивідуальна першість) – Микола Просторов.

08:45 – 11:20 Стрільба з лука (чоловіки, індивідуальна першість) – Олексій Гунбін.

09:50 – 12:00 Важка атлетика (чоловіки, до 81 кг).

10:30 – 13:00 Регбі-7 (жінки, фінальний матч).

11:00 – 13:40 Дзюдо (змішаний командний турнір).

12:00 – 17:00 Бадмінтон (чоловіки, парний розряд).

12:30 – 14:40 Фехтування (жінки, шабля, командний залік).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, метання диска) – Микита Нестеренко.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 100 м).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (змішана естафета 4х400 м) – Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Яна Качур, Олександр Погорілко, Микита Барабанов, Данило Даниленко.

13:50 – 16:00 Важка атлетика (чоловіки, до 96 кг).

1 серпня (25 комплектів медалей)

01:30 – 10:00 Гольф (чоловіки, особиста першість).

03:00 – 06:00. Легка атлетика (жінки, штовхання ядра) – Ольга Голодна.

04:30 – 06:25 Плавання (жінки, 50 м, вільний стиль).

04:30 – 06:25 Плавання (чоловіки, 50 м, вільний стиль) – Владислав Бухов.

04:30 – 06:25 Плавання (жінки, естафета 4х100, комплекс).

04:30 – 06:25 Плавання (чоловіки, естафета 4х100, комплекс).

04:30 – 06:25 Плавання (чоловіки, 1500 м, вільний стиль) – Михайло Романчук, Сергій Фролов.

1_romanchuk.jpg (188.91 Kb)

04:10 – 06:45 Велоспорт (жінки, ВМХ, фрістайл).

04:10 – 06:45 Велоспорт (чоловіки, ВМХ, фрістайл).

06:00 – 14:00 Теніс (чоловіки, одиночний розряд).

06:00 – 14:00 Теніс (жінки, парний розряд) – Людмила Кіченок та Надія Кіченок, Еліна Світоліна, Даяна Ястремська.

06:00 – 14:00 Теніс (мікст).

06:00 – 12:00 Вітрильний спорт (жінки, клас Laser).

06:00 – 12:00 Вітрильний спорт (чоловіки, клас Laser).

09:00 – 10:30 Стрибки у воду (жінки, індивідуальна першість, 3 м) – Вікторія Кесар, Ганна Письменська.

11:00 – 14:00 Спортивна гімнастика (чоловіки, вільні вправи).

11:00 – 14:00 Спортивна гімнастика (жінки, опорний стрибок).

11:00 – 14:00 Спортивна гімнастика (чоловіки, кінь).

11:00 – 14:00 Спортивна гімнастика (жінки, різновисокі бруса) – Діана Варінська.

12:30 – 15:20 Фехтування (чоловіки, рапіра, командні змагання).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, стрибки у висоту) – Андрій Проценко.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, потрійний стрибок) – Ольга Саладуха.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, 100 м).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (жінки, до 76 кг) – Ірина Деха.

14:30 – 17:00 Бадмінтон (жінки, одиночний розряд) – Марія Улітіна.

2 серпня (22 комплекти медалей)

02:30 – 10:00 Кульова стрільба (чоловіки, гвинтівка, 50 м з трьох положень) – Сергій Куліш, Олег Царьков.

02:30 – 10:00 Кульова стрільба (чоловіки, пістолет, 25 м) – Павло Коростильов.

03:00 – 06:30 Легка атлетика (чоловіки, стрибки у довжину) – Владислав Мазур.

03:00 – 06:30 Легка атлетика (жінки, біг на 110 м з бар’єрами).

06:00 – 12:00 Вітрильний спорт (жінки, клас 49-er).

06:00 – 12:00 Вітрильний спорт (чоловіки, клас 49-er).

07:00 – 09:30 Бадмінтон (жінки, парний розряд).

09:30 – 12:30 Велотрек (жінки, командний спринт).

09:50 – 12:00 Важка атлетика (жінки, до 87 кг).

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (чоловіки, опорний стрибок) – Ігор Радивілов.

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (жінки, вільні вправи).

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (чоловіки, кільця).

11:30 – 15:40 Кінний спорт (триборство, особиста першість).

11:30 – 15:40 Кінний спорт (триборство, командна першість).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 76 кг) – Алла Белінська.

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 60 кг) – Ленур Теміров.

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 130 кг).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 3000 м з перешкодами).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, метання диска) – Наталія Семенова.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 5000 м).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (жінки, понад 87 кг).

14:00 – 17:00 Бадмінтон (чоловіки, одиночний розряд) – Артем Почтарьов.

3 серпня (24 комплекти медалей)

03:00 – 06:30 Легка атлетика (жінки, стрибки у довжину) – Марина Бех-Романчук.

03:00 – 06:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 400 м з бар’єрами).

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, байдарки-одиночки, 200 м) – Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, байдарки-одиночки, 1000 м).

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, байдарки-двійки, 500 м) – Анастасія Тодорова, Людмила Кукліновська.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, каное-двійки, 1000 м) – Павло Алтухов, Дмитро Янчук.

07:00 – 08:30 Бокс (жінки, до 57 кг).

08:30 – 10:55 Вітрильний спорт (чоловіки, клас Finn).

08:30 – 10:55 Вітрильний спорт (змішані пари, клас Nacra 17).

09:00 – 10:30 Стрибки у воду (чоловіки, 3 м) – Олег Колодій.

09:30 – 12:10 Велотрек (чоловіки, командний спринт).

09:30 – 12:10 Велотрек (жінки, командна гонка переслідування).

11:00 – 13:40 Бокс (чоловіки, до 69 кг).

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (чоловіки, паралельні бруса).

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (жінки, колода) – Діана Варінська.

11:00 – 13:15 Спортивна гімнастика (чоловіки, перекладина).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 68 кг) – Алла Черкасова.

3_alla_cherkasova.jpg (350.42 Kb)

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 77 кг).

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 97 кг).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, метання молота) – Ірина Климець, Ірина Новожилова.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 800 м).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, стрибки з жердиною).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 200 м).

13:50 – 16:00 Важка атлетика (чоловіки, до 109 кг).

4 серпня (17 комплектів медалей)

00:30 – 03:10 Плавання (жінки, відкрита вода, 10 км) – Кристина Панчішко.

03:00 – 06:00 Легка атлетика (жінки, біг на 400 м з бар’єарми) – Ганна Рижикова, Вікторія Ткачук, Марія Миколенко.

03:00 – 07:40 Скейтбординг (жінки, парк).

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, до 81 кг).

08:30 – 10:55 Вітрильний спорт (чоловіки, клас 470).

08:30 – 10:55 Вітрильний спорт (жінки, клас 470).

09:30 – 13:00 Велотрек (чоловіки, командна гонка переслідування).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 62 кг) – Ірина Коляденко.

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 67 кг) – Парвіз Насібов.

12:15 – 16:00 Греко-римська боротьба (чоловіки, до 87 кг) – Жан Беленюк.

12:30 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, метання молота) – Гліб Піскунов, Михайло Кохан, Михайло Гаврилюк.

12:30 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 800 м).

12:30 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 3000 м з перешкодами) – Наталія Стребкова.

12:30 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 200 м) – Сергій Смелик.

13:00 – 15:40 Кінний спорт (конкур, індивідуальна першість) – Олександр Продан.

13:30 – 15:00 Синхронне плавання (дуети) – Марта Федіна, Анастасія Савчук.

13:50 – 16:00 Важка атлетика (чоловіки, понад 109 кг).

5 серпня (27 комплектів медалей)

00:30 – 03:10 Плавання (чоловіки, відкрита вода, 10 км).

03:00 – 06:00 Легка атлетика (чоловіки, штовхання ядра) – Ігор Мусієнко.

03:00 – 06:00 Легка атлетика (чоловіки, потрійний стрибок).

03:00 – 06:00 Легка атлетика (чоловіки, біг на 110 м з бар’єрами).

03:00 – 07:40 Скейтбординг (чоловіки, парк).

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, байдарки-одиночки, 200 м).

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, байдарки-одиночки, 500 м) – Марія Повх, Юлія Юрійчук.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, байдарки-двійки, 1000 м).

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, каное-одиночки, 200 м) – Людмила Лузан, Анастасія Четверікова.

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, до 57 кг) – Микола Буценко.

09:00 – 10:30 Легка атлетика (чоловіки, ходьба 20 км) – Едуард Забуженко, Назар Коваленко, Іван Лосєв.

09:00 – 10:30 Стрибки у воду (жінки, індивідуальна першість, 10 м) – Софія Лискун.

09:30 – 12:50 Велотрек (чоловіки, омніум).

09:30 – 12:50 Велотрек (жінки, кейрін) – Любов Басова.

11:00 – 15:40 Карате (жінки, ката).

11:00 – 15:40 Карате (жінки, куміте, до 55 кг) – Анжеліка Терлюга.

5_terlyuha.jpg (74.02 Kb)

11:00 – 15:40 Карате (чоловіки, куміте, до 67 кг).

11:30 – 16:20 Скелелазіння (чоловіки).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 57 кг) – Тетяна Кіт.

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 57 кг).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 86 кг).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, десятиборство).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, стрибки з жердиною) – Марина Килипко, Яна Гладійчук.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, семиборство).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 400 м).

13:00 – 15:10 Хокей на траві (чоловіки, фінальний матч).

13:30 – 16:40 Настільний теніс (жінки, командна першість).

6 серпня (23 комплекти медалей)

03:00 – 07:00 Легка атлетика (чоловіки, ходьба, 50 км) – Іван Банзерук, Мар'ян Закальницький, Валерій Літанюк.

04:00 – 06:50 Пляжний волейбол (жінки, фінальний матч).

05:00 – 07:00 Футбол (жінки, фінальний матч).

08:00 – 09:40 Бокс (чоловіки, до 91 кг).

08:30 – 14:15 Сучасне п'ятиборство (жінки).

09:00 – 10:30 Легка атлетика (жінки, ходьба, 20 км) – Людмила Оляновська, Марія Сахарук, Ганна Шевчук.

09:30 – 12:30 Велотрек (жінки, медісон).

09:30 – 12:30 Велотрек (чоловіки, спринт).

11:00 – 15:40 Карате (чоловіки, ката).

11:00 – 15:40 Карате (жінки, куміте, до 61 кг) – Аніта Серьогіна.

11:00 – 15:40 Карате (чоловіки, куміте, до 75 кг) – Станіслав Горуна.

11:30 – 16:20 Скелелазіння (жінки).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 74 кг) – Василь Михайлов.

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 53 кг).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 125 кг кг) – Олександр Хоцянівський.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 5000 м).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, метання спису).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 1500 м).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 400 м) – Тетяна Мельник.

13:00 – 16:30 Легка атлетика (жінки, естафета 4х100 м).

13:00 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, естафета 4х100 м).

13:00 – 15:10 Хокей на траві (жінки, фінальний матч).

13:30 – 16:40 Настільний теніс (чоловіки, командна першість).

7 серпня (34 комплекти медалей)

01:30 – 10:00 Гольф (жінки).

03:00 – 06:30 Легка атлетика (жінки, марафон) – Вікторія Калюжна, Євгенія Прокоф'єва, Дарина Михайлова.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, каное-двійки, 500 м) – Анастасія Четверикова, Людмила Лузан.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, каное-одиночки, 1000 м) – Павло Алтухов, Юрій Вандюк.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (жінки, байдарки-четвірки, 500 м) – Марія Повх, Анастасія Тодорова, Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська.

03:30 – 07:15 Веслування на байдарках і каное (чоловіки, байдарки-четвірки, 500 м).

04:00 – 06:50 Пляжний волейбол (чоловіки, фінальний матч).

05:30 – 07:30 Баскетбол (чоловіки, фінальний матч).

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, до 52 кг).

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, до 75 кг) – Олександр Хижняк.

08:00 – 10:00 Бокс (жінки, до 51 кг).

08:00 – 10:00 Бокс (жінки, до 69 кг) – Ганна Лисенко.

08.00 – 14:35 Карате (чоловіки, куміте, понад 75 кг).

08.00 – 14:35 Карате (жінки, куміте, понад 61 кг).

08:30 – 14:15 Сучасне п'ятиборство (чоловіки).

09:00 – 10:30 Стрибки у воду (чоловіки, індивідуальна першість, 10 м) – Олексій Середа, Олег Сербін.

09:20 – 12:00 Художня гімнастика (індивідуальне багатоборство) – Вікторія Онопрієнко, Христина Погранична.

09:30 – 12:30 Велотрек (чоловіки, медісон).

10:30 – 12:20 Водне поло (жінки, фінальний матч).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (жінки, до 50 кг) – Оксана Лівач.

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 65 кг).

12:15 – 16:00 Вільна боротьба (чоловіки, до 97 кг).

12:50 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, метання спису).

12:50 – 16:30 Легка атлетика (жінки, стрибки у висоту) – Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Ірина Геращенко.

7_levchenko.jpg (278.66 Kb)

12:50 – 16:30 Легка атлетика (жінки, біг на 10000 м).

12:50 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, біг на 1500 м).

12:50 – 16:30 Легка атлетика (жінки, естафета 4х400 м) – Тетяна Мельник, Наталія Пироженко-Чорномаз, Анастасія Бризгіна, Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Яна Качур.

12:50 – 16:30 Легка атлетика (чоловіки, естафета 4х400 м).

13:00 – 15:20 Кінний спорт (конкур, командна першість).

13:00 – 16:00 Бейсбол (чоловіки, фінальний матч).

13:30 – 15:00 Синхронне плавання (команди) – Анастасія Савчук, Марта Федіна, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Ксенія Сидоренко, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко, Вероніка Гришко.

14:30 – 16:30 Футбол (чоловіки, фінальний матч).

15:00 – 17:30 Гандбол (чоловіки, фінальний матч).

15:15 – 17:45 Волейбол (чоловіки, фінальний матч).

8 серпня (13 комплектів медалей)

03:00 – 06:00 Легка атлетика (чоловіки, марафон) – Олександр Сітковський, Микола Нижник, Богдан-Іван Городиський.

04:00 – 07:15 Велотрек (жінки, спринт) – Олена Старикова.

04:00 – 07:15 Велотрек (чоловіки, кейрін).

04:00 – 07:15 Велотрек (жінки, омніум).

05:00 – 06:55 Художня гімнастика (команди) – Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Маріола Бондарчук, Марія Височанська, Дарина Дуда.

05:30 – 08:00 Баскетбол (жінки, фінальний матч).

07:30 – 10:00 Волейбол (жінки, фінальний матч).

08:00 – 10:00 Бокс (жінки, до 60 кг).

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, до 63 кг) – Ярослав Харциз.

08:00 – 10:00 Бокс (жінки, до 75 кг).

08:00 – 10:00 Бокс (чоловіки, понад 91 кг) – Цотне Рогава.

09:00 – 11:30 Гандбол (жінки, фінальний матч).

10:30 – 12:20 Водне поло (чоловіки, фінальний матч).