Олімпіада-2022. Календар усіх медальних змагань

Олімпіада-2022. Календар усіх медальних змагань

138663.jpg (64.23 Kb)

Усього протягом наступних двох з хвостиком тижнів (до 20 лютого включно) спортсмени розіграють 109 комплектів медалей у 15 видах спорту. Найбільш врожайними буде найближчий вівторок, 8 лютого, коли стануть відомі імена відразу 10 олімпійських чемпіонів або чемпіонок. По 9 комплектів нагород учасники Олімпіади розіграють 15 лютого та у передостанній день Ігор – 19 лютого. Найбіднішими на змагання будуть 18 лютого та день закриття змагань – 20 лютого. Спортсмені в ці дні будуть боротися за 4 комплекти медалей.

Щодо видів спорту, то найбільше медалей буде розіграно у ковзанярському спорті (14), фристайлі (13), лижних гонках (12) та сноубордингу, гірських лижах і біатлоні (по 11). Найменше нагород передбачено у хокеї та скелетоні (по 2), керлінгу та двоборстві (по 3) і бобслеї та санному спорті (по 4).

Ось повний календар медальних фіналів Олімпіади-2022. Для командних видів спорту вказані фінали та матчі за 3-тє місце. Для дисциплін, де фінальний результат визначається за сумою кількох спроб – час початку вирішальної спроби. Для двоборства – час початку обох стартів (стрибки з трампліна та лижна гонка).

speed_skating_dreuil.jpeg (52.07 Kb)

5 лютого – 6 комплектів нагород

Лижі. 09:45 – скіатлон (жінки), 15 км.

Ковзани. 10:30 – 3000 м (жінки).

Біатлон. 11:00 – змішана естафета.

Стрибки з трампліна. 12:45 – нормальний трамплін (жінки).

Шорт трек. 13:00 – змішана естафета.

Фристайл. 13:30 – могул (чоловіки).

6 лютого – 7 комплектів нагород

Сноубординг. 03:30 – слоупстайл (жінки).

Гірськолижний спорт. 05:00 – швидкісний спуск (чоловіки).

Лижі. 09:00 – скіатлон (чоловіки), 30 км.

Ковзани. 10:30 – 5000 м (чоловіки).

Стрибки з трампліна. 13:00 – нормальний трамплін (чоловіки).

Фристайл. 13:30 – могул (жінки).

Санний спорт. 15:15 – одномісні сани (чоловіки).

7 лютого – 8 комплектів нагород

Фігурне катання. 05:33 – командні змагання.

Сноубординг. 06:00 – слоупстайл (чоловіки).

Гірськолижний спорт. 07:45 – гігантський слалом (жінки).

Ковзани. 10:30 – 1500 м (жінки).

Біатлон. 11:00 – індивідуальна гонка (жінки), 15 км.

Шорт-трек. 13:30 – 500 м (жінки).

Шорт-трек. 13:30 – 1000 м (чоловіки).

Стрибки з трампліна. 13:45 – нормальний трамплін (змішані команди).

sweden_finland_hockey.jpg (99.59 Kb)

8 лютого – 10 комплектів нагород

Фристайл. 04:00 – бігейр (жінки).

Сноубординг. 04:40 – паралельний гігантський слалом (чоловіки).

Сноубординг. 04:40 – паралельний гігантський слалом (жінки).

Гірськолижний спорт. 05:00 – супергігант (чоловіки).

Керлінг. 08:05 – матч за 3-тє місце, пари.

Лижі. 10:00 – індивідуальний спринт (чоловіки).

Лижі. 10:00 – індивідуальний спринт (жінки).

Біатлон. 10:30 – індивідуальна гонка (чоловіки), 20 км.

Ковзани. 12:30 – 1500 м (чоловіки).

Керлінг. 14:05 – фінал, пари.

Санний спорт. 15:35 – одномісні сани (жінки).

9 лютого – 6 комплектів нагород

Фристайл. 05:00 – бігейр (чоловіки).

Сноубординг. 05:00 – сноубордкрос (жінки).

Гірськолижний спорт. 07:45 – слалом (жінки).

Двоборство. 10:00 – нормальний трамплін + 13:00 – гонка, 10 км (чоловіки).

Шорт трек. 13:00 – 1500 м (чоловіки).

Санний спорт. 15:35 – двомісні сани (чоловіки).

10 лютого – 8 комплектів нагород

Сноубординг. 03:00 – хафпайп (жінки).

Фігурне катання. 03:30 – чоловіки (вільна програма).

Сноубординг. 05:15 – сноубордкрос (чоловіки).

Гірськолижний спорт. 08:15 – комбінація (чоловіки).

Лижі. 09:00 – гонка 10 км. класичним стилем (жінки).

Фристайл. 13:00 – акробатика (змішані команди).

Ковзани. 14:00 – 5000 м (жінки).

Санний спорт. 15:30 – командні змагання.

headergraphic-nordic.jpg (45. Kb)

11 лютого – 7 комплектів нагород

Сноубординг. 03:30 – хайпайп (чоловіки).

Гірськолижний спорт. 05:00 – супергігант (жінки).

Лижі. 09:00 – гонка 15 км класичним стилем (чоловіки).

Ковзани. 10:00 – 10 000 м (чоловіки).

Біатлон. 11:00 – спринт 7,5 км (жінки).

Шорт трек. 13:00 – 1000 м (жінки).

Скелетон. 14:20 – заїзди 3 та 4 (чоловіки).

12 лютого – 6 комплектів нагород

Сноубординг. 04:00 – сноубордкрос (змішані команди).

Лижі. 09:30 – естафета 4 х 5 км (жінки).

Ковзани. 10:00 – 500 м (чоловіки).

Біатлон. 11:00 – спринт 10 км (чоловіки).

Стрибки з трампліна. 13:00 – великий трамплін (чоловіки).

Скелетон. 14:20 – заїзди 3 та 4 (жінки).

13 лютого – 7 комплектів нагород

Гірськолижний спорт. 07:45 – гігантський слалом (чоловіки).

Лижі. 09:00 – естафета 4 х 10 км (чоловіки).

Біатлон. 11:00 – гонка переслідування 10 км (жінки).

Біатлон. 12:45 – гонка переслідування 12,5 км (чоловіки).

Шорт трек. 13:00 – 500 м (чоловіки).

Шорт трек. 13:00 – естафета 3000 м (жінки).

Ковзани. 15:00 – 500 м (жінки).

skeleton_2022.jpg (.85 Kb)

14 лютого – 5 комплектів нагород

Фігурне катання. 03:15 – танці на льоду (вільний танець).

Бобслей. 03:30 – монобоб (жінки), заїзди 3 та 4.

Фристайл. 03:30 – слоупстайл (жінки).

Фристайл. 13:00 – акробатика (жінки).

Стрибки з трампліна. 13:00 – великий трамплін (чоловічі команди).

15 лютого – 9 комплектів нагород

Фристайл. 03:30 – слоупстайл (чоловіки).

Сноубординг. 03:30 – бігейр (жінки).

Гірськолижний спорт. 05:00 – швидкісний спуск (жінки).

Сноубординг. 07:00 – бігейр (чоловіки).

Ковзани. 08:30 – командний персьют (жінки).

Ковзани. 08:30 – командний персьют (чоловіки).

Двоборство. 10:00 – великий трамплін + 13:00 – гонка 10 км (чоловіки).

Біатлон. 11:00 – естафета 4 х 7,5 км (чоловіки).

Бобслей. 14:05 – двійки (чоловіки), заїзди 3 та 4.

16 лютого – 7 комплектів нагород

Гірськолижний спорт. 07:45 – слалом (чоловіки).

Біатлон. 09:45 – естафета 4 х 6 км (жінки).

Лижі. 11:00 – командний спринт (чоловіки).

Лижі. 11:00 – командний спринт (жінки).

Фристайл. 13:00 – акробатика (чоловіки).

Шорт трек. 13:30 – 1500 м (жінки).

Шорт трек. 13:30 – естафета 5000 м (чоловіки).

Хокей. 13:30 – матч за 3-тє місце (жінки).

cross-country_skiingjpg.jpg (117.36 Kb)

17 лютого – 6 комплектів нагород

Хокей. 06:10 – фінал (жінки).

Гірськолижний спорт. 08:00 – комбінація (жінки).

Фристайл. 09:10 – скікрос (жінки).

Двоборство. 10:00 – великий трамплін + 13:00 – естафета, 4 х 5 км (чоловіки).

Ковзани. 10:30 – 1000 м (жінки).

Фігурне катання. 12:00 – жінки (вільна програма).

18 лютого – 4 комплекти нагород

Фристайл. 03:30 – хафпайп (жінки).

Керлінг. 08:05 – матч за 3-тє місце (чоловіки).

Фристайл. 09:55 – скікрос (чоловіки).

Ковзани. 10:30 – 1000 м (чоловіки).

Біатлон. 11:00 – гонка з масового старту (чоловіки).

19 лютого – 9 комплектів нагород

Фристайл. 03:30 – хафпайп (чоловіки).

Гірськолижний спорт. 05:00 – командні змагання.

Лижі. 08:00 – гонка з масового старту вільним стилем 50 км (чоловіки).

Керлінг. 08:05 – фінал, чоловіки.

Ковзани. 09:00 – масстарт (чоловіки).

Ковзани. 09:00 – масстарт ( жінки).

Біатлон. 11:00 – гонка з масового старту (жінки).

Фігурне катання. 13:00 – пари (вільна програма).

Бобслей. 14:00 – двійки (жінки), заїзди 3 та 4.

Керлінг. 14:05 – матч за 3-тє місце (жінки).

Хокей. 15:10 – матч за 3-тє місце (чоловіки).

bobsleigh_2022.jpeg (119.87 Kb)

20 лютого – 4 комплекти нагород

Керлінг. 03:05 – фінал (жінки).

Бобслей. 03:30 – четвірки (чоловіки), заїзди 3 та 4.

Хокей. 06:10 – фінал (чоловіки).

Лижі. 08:30 – гонка з масового старту вільним стилем 30 км (жінки).

Трансляції шукайте на каналах UA: Суспільне та Євроспорт.



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 



Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!