WhatsApp дозволить перекази у криптовалюті

whatsapp_bitcoin

Обмежена кількість користувачів месенджера WhatsApp у США отримали можливість проводити миттєві перекази в криптовалюті прямо всередині програми. Для цього месенджер уклав партнерство з платіжним сервісом Novi, повідомив у своєму Twitter-акаунті глава Novi Стефан Касріель.

. . .

Novi це цифровий гаманець корпорації Meta (колишня Facebook), який був запущений у пілотному режимі півроку тому. Він підтримує забезпечений доларом США стейблкоїн Pax Dollar (USDP), випущений компанією Paxos.

На сайті гаманця говориться, що платежі працюють так само, як надсилання будь-якого іншого вкладення в WhatsApp. Щоб отримати доступ до цієї функції, необхідно натиснути на скріпку на Android або піктограму плюс на iOS, після чого вибрати «Оплата».

За відправлення чи отримання криптовалюти немає комісій, також немає обмежень на частоту відправлення платежів або плати за виведення стейблкоіну ​​з гаманця або переведення до місцевої валюти. Передбачається, що в майбутньому опція стане доступною для користувачів з інших країн.

Схожі записи