Visa почала консультувати своїх клієнтів про криптовалюту

Visa почала консультувати своїх клієнтів про криптовалюту

visa_cripto.jpg (101.1 Kb)

Платіжна система Visa почала надавати консалтингові послуги для роботи з криптовалютами для своїх клієнтів, повідомляє CNBC. За даними видання, компанія пропонує консультації фінансовим установам, роздрібним продавцям та іншим організаціям, які починають працювати з цифровими валютами та невзаємозамінними токенами (NFT). Американський банк UMB став одним із перших клієнтів Visa, який вже отримує відповідні консалтингові послуги.

У Visa вважають, що допомога іншим компаніям у роботі з криптовалютами сприятиме масовому прийняттю біткоїну та інших цифрових активів. Глава криптовалютного бізнесу Visa в Європі Нікола Плекас повідомив, що в період з 1 жовтня 2020 року до 30 вересня 2021 року компанія опрацювала криптовалютні транзакції на суму понад $3,5 млрд.

. . .

Цитата:
«Криптовалюти для нас – це величезна нова тема та можливість зростання і ми продовжимо фокусуватися на розвитку цього бізнесу», – зазначив Плекас.

У вересні Visa повідомила, що працює над створенням мережі блокчейнів, яка дозволить конвертувати різні цифрові активи, включаючи токени, стейблкоіни та національні цифрові валюти (CBDC).

У березні Visa стала першою з великих платіжних систем, яка почала проводити транзакції у криптовалюті. Компанія перевела стейблкоїн USDC з використанням блокчейну Ethereum.

Також на початку 2021 року платіжний гігант анонсував випуск власної системи (API) для покупки криптовалют, яка буде інтегрована з банками. Запуск продукту заплановано на кінець року. Біткоїн та інші криптовалюти на користь клієнтів Visa зберігатиме депозитарій Anchorage.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!