Перше у світі криптовалютне місто «Bitcoin City»

bitcoin_city

Влада Сальвадора планує побудувати в країні місто, присвячене біткоїну. Проект отримав назву “Bitcoin City”.

Про це заявив президент країни Найіб Букеле на конференції Bitcoin Week. За його словами, місто матиме округлу форму, а у його центрі буде створено виставковий комплекс у вигляді гігантського символу «B». Жителів «Bitcoin City» буде звільнено від сплати всіх податків (на прибуток, майно, приріст капіталу тощо), крім ПДВ. Також нове місто використовуватиме виключно поновлювані геотермальні джерела енергії.

Для фінансування будівництва «Bitcoin City» влада Сальвадора випустить токенізовані 10-річні облігації на суму $1 млрд.

Партнерами країни за цим проектом виступлять компанії Bitfinex і Blockstream. Технічний директор Bitfinex Паоло Ардоїно заявив, що компанія розробить для влади країни платформу для створення токенізованих активів.

Директор з безпеки Blockstream Самсон Моу пояснив, що кошти, залучені від випуску облігацій, будуть поділені на дві частини. $500 млн буде вкладено в біткоїн на п’ять років, а решту $500 млн витратять на створення міської інфраструктури та організацію видобутку біткоїну.

. . .

Сальвадор — це перша у світі країна, де біткоїн має статус законного платіжного засобу (нарівні з доларом США). 7 вересня в країні набув чинності відповідний закон. Того ж дня влада купила перші 550 біткоїнів. Додаткові покупки биткоинов влада Сальвадора здійснювала 20 вересня (150 BTC) та 28 жовтня (420 BTC).

Схожі записи