Падіння Біткоін (Bitcoin): причини

vartist_bitkoinu

Вартість біткоіну в неділю просіла майже на 12%, впавши нижче рівня $ 55 тис. Станом на 14:30 вартість біткоіну дорівнювала $ 54 616, що означає зниження за останні 24 години на 11,59%.

Причини зниження курсу Біткоін (Bitcoin)

Крах біткоіну стався після появи чуток про те, що Міністерство фінансів США має намір вжити жорстких заходів щодо фінансових установ за відмивання грошей з використанням криптовалюта.

Хоча нинішнє падіння вартості біткоіну навряд чи пов’язано з первинним публічним розміщенням акцій Coinbase Global Inc., власника найбільшої в США кріптовалютної біржі Coinbase, Пітер Шифф (Peter Schiff), завзятий критик криптовалюти, заявив: «Замість того, щоб бути переломним моментом в житті біткоіну, IPO Coinbase, можливо, ознаменувало початок його загибелі ».

Цілком можливо, що причина падіння біткоіну криється в оголошеній в минулу п’ятницю Центральним банком Туреччини забороні на використання криптовалюти і криптоактивів для покупки товарів і послуг. Своє рішення банк пояснив можливим заподіянням користувачам «непоправного» збитку і значними транзакційними ризиками.

Чи можливий ріст Біткоін (Bitcoin)?

Також можна припустити, що біткоіни незабаром почне відновлюватися, так як через величезний попит з боку інституційних інвесторів його почнуть скуповувати прискореними темпами в зв’язку зі зниженням ціни.

Нагадаємо, що інвестиції Tesla в біткоіни вже принесли компанії Ілона Маска (Elon Musk) більше $ 1 млрд. Настільки значний прибуток обумовлений стабільним зростанням ціни найпопулярнішої криптовалюти світу.

На початку цього року виробник електрокарів Tesla витратив $ 1,5 млрд зі своїх валютних резервів на покупку 48 тис. Біткоінів. На той момент вартість одиниці криптовалюти перебувала в межах $ 30-40 тис.

Схожі записи