Курс Біткоін знову перевищив $ 60 000 доларів

bitcoin_up

Bitcoin іде в ріст. У ніч на п’ятницю, 2 квітня, курс біткоіну на кріптобіржі Binance піднімався до $ 60,2 тис. (Абсолютний максимум був зафіксований 14 березня – $ 61,8 тис.) Станом на 9:10 монета торгується на рівні в $ 59,5 тис ., за останню добу вона подорожчала на 1%. Актив продовжує зростання, який розпочався 25 березня з локального мінімуму в $ 50,4 тис. З тих пір криптовалюта подорожчала майже на 20%.

Причини росту курсу Біткоін (Bitcoin)

Курс біткоіни зростає на тлі позитивних новин. За останні дні відбулося безліч подій, які могли вплинути на його котирування. Так, великий інвестиційний банк США Morgan Stanley повідомив, що дозволить деяким зі своїх інституційних фондів працювати з біткоіном. Компанія дозволить інвестувати в криптовалюта не більше 25% активів.

У той же час найбільша керуюча активами компанія BlackRock розповіла про роботу з біткоін за допомогою ф’ючерсів на Чиказькій товарній біржі (CME). BlackRock тримала 37 контрактів з датою експірації 26 березня. Їх номінальна вартість становила $ 6,1 млн, а нереалізований прибуток – $ 360 тис.

Купівля Біткоін (Bitcoin) через банки

Днем раніше стало відомо, що клієнти найбільшого інвестбанку США Goldman Sachs в другому кварталі 2021 року зможуть купувати криптовалюту. А 3 травня CME запустить ф’ючерси на 1/10 вартості біткоіни у відповідь на попит на контракти меншого розміру з боку широкого кола клієнтів біржі.

PayPal дозволяє використовувати Біткоін (Bitcoin)

Ще одна цікава новина прийшла цього тижня. З 30 березня клієнти PayPal з США можуть використовувати криптовалюти для оплати. Користувачі, які тримають на своїх гаманцях біткоіни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, зможуть конвертувати їх в фіатні валюти в момент покупки. У найближчі місяці сервіс стане доступний у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з платіжною системою.

«Це перший випадок, коли ви можете безперешкодно використовувати криптовалюту, як кредитну або дебетову карту в своєму гаманці PayPal» – сказав президент компанії Ден Шульман.

Схожі записи