Запалилися ясна – що робити?

Будь-який житель або гість столиці може зіткнутися з ситуацією, коли запалилися ясна в Києві, і тоді пошуки ефективних способів і засобів для усунення проблеми виходять на перший план.

Найкращим варіантом, коли запалилася ясна навколо зубів, є лікування в клініках «Люмідент», розташованих в різних районах Києва. Але що робити, якщо професійне лікування запалення ясен на даний момент є недоступним? Тоді всі, хто зіткнувся з цією проблемою, шукають відповіді на нагальні питання.

  • Чим полоскати рот при запаленні ясен?

  • Як зняти запалення ясен?

Перш ніж ми розглянемо домашні засоби для зняття симптомів запалення, ще раз нагадаємо, що якщо запалилася ясна, лікування повинно проводитися в умовах клініки.

stomat_1

Що робити, якщо запалилася ясна?

Запалення ясен на тлі пародонтиту, після опіку, механічного пошкодження тканин, не тільки викликає моторошний дискомфорт, больові відчуття, ускладнює прийом їжі, але і несе прямі ризики для здоров’я всієї порожнини рота.

Запалення на яснах може проявлятися такими симптомами:

  • набряком;

  • кровоточивістю;

  • почервонінням;

  • пухлиною.

При появі таких симптомів треба діяти негайно. Стоматологи мережі клінік «Люмідент» розкажуть, що робити для екстреного домашнього лікування, якщо запалилася ясна до отримання стоматологічної допомоги та про заходи профілактики. Але варто пам’ятати, що важливо не тільки зняття симптомів, щоб полегшити стан, але і подальше лікування.

Якщо запалилася, ясна домашнє усунення проблеми треба починати з делікатного чищення і акуратного полоскання рота після кожного прийому їжі. При запаленні ясен у дитини лікування повинно проводитися терміново, бо в дитячому організмі всі серйозні негативні процеси розвиваються в прискореному темпі. Тому лікування, якщо запалилася ясна у малюка, має бути тільки професійним, щоб виключити ризики розвитку ускладнень.

До отримання допомоги стоматологічної допомоги для зняття симптомів захворювання ясен можна застосовувати народні засоби у вигляді полоскань з настоїв ромашки, кори дуба.

Дорослим людям можна приймати знеболюючі аптечні препарати, наприклад, Нурофен, Панадол. Для діток рекомендується використовувати протизапальні спеціальні гелі (Dentinale Natura, Дентол).

stomat_2

Лікування запалення ясен в Люмідент

Нагадаємо, що лікування запалення ясен в домашніх умовах має продовжитися в регулярній профілактиці таких захворювань. Тільки стоматологи мережі клінік «Люмідент» знають, як лікувати запалення ясен, щоб процес був ефективним для досягнення кращих результатів.

В умовах клініки процес лікування запалення ясен і захворювань у роті призначається стоматологом з урахуванням ряду важливих факторів:

  • причин і виду захворювання;

  • складності проблеми;

  • наявності симптомів (кровоточивість, набряк);

  • індивідуальних особливостей пацієнта.

Тільки професійна допомога стоматолога і самостійне дотримання профілактичних заходів може забезпечити отримання високого лікувального ефекту при усуненні проблеми із запаленням ясен.

Лікування запалення ясен в «Люмідент»

Метод лікування, препарати, види розчинів які будуть використовуватися в процесі лікування пацієнта підбирає лікар після проведення огляду і діагностики. Комплексний підхід виключає ризики розвитку ускладнень і гарантує кращий результат. Після курсу процедур і маніпуляцій лікар дає рекомендації щодо профілактики захворювань ясен і зубів.

Запрошуємо в наші клініки!

Схожі записи