Залежність від соцмереж: нова функція від Instagram

1596_1

Не секрет, що соціальні мережі викликають у багатьох сильну психологічну залежність.

Для тих, хто годинами сидить у Instagram, не маючи сил відірватися від скролінгу нових і нових постів, розробники мережі підготували функцію Take a Break — «Зроби перерву». Завдяки їй користувачам буде легше переключити увагу з фото та відео на реальний світ.

Нова функці для боротьби із залежність від соцмереж

За словами глави Instagram Адама Моссері (Adam Mosseri), з моменту активації функції додаток буде нагадувати про необхідність відірватися від перегляду медіаконтенту після 10-30 хвилин роботи з додатком. Скільки часу користувач має провести в Instagram, він визначає заздалегідь. Інструмент дуже простий, але, можливо, саме він дозволить впоратися із залежністю.

. . . . .

Багато в чому рішення нагадує Digital Wellbeing, що пропонується Google в ОС Android починаючи з Android 9 Pie. Використовуючи Wellbeing, можна стежити за статистикою застосування смартфона та отримувати сповіщення про те, що він засидівся перед екраном. Активується вона цілком добровільно, але здатна допомогти тим, хто не може самостійно сконцентрувати увагу на чомусь дійсно корисному.

Нова функція в Instagram знаходиться на стадії тестування і доступна лише обраним бета-тестувальникам. Моссери повідомив, що всі користувачі, ймовірно, отримають доступ до неї вже в грудні, але точні терміни називати поки що рано — все залежатиме від результатів перших тестів.

Схожі записи