В Україні зростуть інтернет-тарифи через рішення суду

В Україні зростуть інтернет-тарифи через рішення суду

rist_tarifiv_na_internet.jpg (42.62 Kb)

Цими днями сумнозвісний Окружний адміністративний суд Києва відкрив дорогу впровадженню неринкового мита на кабельну продукцію більш ніж у 20%.

Наслідком цього непрозорого процесу стануть дефіцит, зростання інтернет-тарифів та зрив президентської програми цифровізації.

Нереформована судова система завдала чергового удару інтересам споживачів, держави та малого бізнесу.

Раніше повідомлялося, що Мінекономіки нещодавно скасувало своє рішення "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту», ​​що мало нормалізувати ситуацію. Але після цього зацікавлені у введенні мита лобісти дуже оперативно оскаржили рішення про відміну мита в Окружному суді Києва.

. . . .

Інтернет асоціація України, що об'єднує понад 230 компаній галузі, наголошує:

  • Дія мита поширюється на продукцію, що не виробляється в Україні, що суперечить принципам захисту інтересів вітчизняного виробника.
  • Рішення про необхідність мита ґрунтуються на спотворених, тенденційних посиланнях, при його прийнятті аргументи фахівців та статистичні дані проігнорували.
  • Введення мита на імпорт кабелів призведе до зростання вартості будівництва нових телеком-мереж більш ніж на 20% та до зростання споживчих тарифів інтернет-доступу на 7-12%.
  • Монополізація ринку кабельної продукції та викликаний ним дефіцит та підвищення цін призведе до зриву урядових програм цифровізації України, зокрема, бюджетної програми субвенцій на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету у сільській місцевості.
  • Для обговорення зазначених питань на противагу кулуарним домовленостям із ознаками лобізму зацікавлених монополістів необхідна дискусія без ігнорування інтересів споживачів, держави та бізнесу.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!