Цікаві додатки, з якими можна провести час з користю

Користувачі смартфонів, особливо молодь, дуже багато часу проводять у своїх гаджетах. Переважно вони таким чином просто вбивають час. Наприклад, в очікуванні черги, в дорозі, в очікуванні транспорту або на нецікавих заходах. Тому в інтернеті з кожним днем з’являється все більше додатків, які допомагають провести цей час цікаво і іноді навіть з користю.

ПокерМатч

Найпопулярніший додаток серед користувачів різних вікових категорій. Тут можна не тільки провести час цікаво, але й заробити на платній грі в покер. В додатку відомого покер-рума Покер Матч є можливість грати з гравцями з різних кінців світу. Це робить гру ще цікавішою. Таким чином, вона викликає ще більше азарту.

Для декого ПокерМатч став одним зі способів додаткового заробітку. Для цього потрібно дуже добре знати правила гри та мати гарну вдачу, як і в будь-якій іншій картковій грі.

УВАГА: В безкоштовній версії гри заробити реальні гроші неможливо. Тому для реального виграшу потрібно внести кошти на рахунок у грі, а потім у випадку виграшу вивести кошти назад на картку банку.

airtrip

Airtripp

Це дуже цікавий додаток для знайомств і спілкування в режимі онлайн. Особливістю саме цієї програми можна назвати відсутність територіальних обмежень. Тому тут є можливість познайомитись з користувачами з інших країн. Для тих, хто не знає іноземної мови, тут є стандартний перекладач. Це полегшить спілкування.

З допомогою цього додатку можна знайти друзів по всій планеті, до яких потім можна буде поїхати в гості. Це цікавий та корисний додаток особливо під час карантину. А за спілкуванням з різними цікавими людьми години минають дуже швидко.

mii_buk

MyBook

Ще один додаток, з яким можна провести багато годин не просто так, а з користю. Це мобільний додаток онлайн бібліотеки. Тут можна скачати та прочитати багато книжок та творів. В цій бібліотеці зібрано більше 100 тисяч книжок різних жанрів та твори найбільш відомих письменників. В цьому додатку знаходиться підбірка саме художніх творів. З ним буде цікаво проводити час за читанням улюблених та цікавих творів.

Інтерфейс програми дуже простий у користуванні. Його особливістю є зміна яскравості екрану та фону в режимі читання в залежності від освітлення в кімнаті. Тому очі не будуть втомлюватись під час читання дуже довгий час.

Соціальні мережі

Це найбільш популярний спосіб вбити час та не нудьгувати. Адже в соціальних мережах можна спілкуватись з друзями, дивитись новини про друзів та знайомих, дивитись їх фото та відео. Також є можливість залишати під постами коментарі, де можна поспілкуватись з новими незнайомими користувачами. Найбільш популярними додатками соціальних мереж в Україні є:

  • Facebook – тут зареєстрована більша частина користувачів смартфонами. На цьому сайті можна знайти людей різного віку та вподобань.

  • Instagram – додаток, який полюбила молодь України. Ця соціальна мережа направлена на те, щоб ділитись своїми світлинами з друзями та підписниками.

  • YouTube – додаток, який допомагає ділитись своїми відеозаписами з усіма користувачами світу. Найбільш цікаві канали дозволяють їх власникам заробляти, навіть якщо цей канал належить дитині. Тому цей додаток не тільки цікавий, а й корисний.

Усі ці додатки допоможуть провести час без нудьги, а іноді з великою користю. Це може бути або просто приємно і цікаво витрачений час, або допоміжний (для когось і основний) заробіток.

Схожі записи