Як слухати YouTube на смартфоні у фоновому режимі

youtube_music

YouTube, який насамперед створювавсь як сервіс відео, уже переріс себе і часто використовується для прослуховування музики, передач чи блогів. Та є один нюанс, який заважає повноцінно користуватись цим відеоагрегатором. Він просто вимикається, коли ви заходите в інший додаток чи блокуєте екран. Та є способи, як слухати YouTube у фоновому режимі.

Також читайте: YouTube запускає конкурента TikTok

Знаючи про таку потребу, YouTube завбачливо передбачив можливість слухати аудіо у мобільному додатку, та лише за умови підписки на «YouTube Premium».

you5

Однак є способи, як зробити прослуховування цікавого контенту на YouTube і без додаткової платні.

Зазвичай більшість використовує спеціальний додаток YouTube у смартфоні. Та на YouTube можна зайти і за допомогою звичайного інтернет-браузера, як от Chrome чи Firefox.

Зробіть, як нижче описано, і буде вам щастя:

1. Встановіть браузер (Chrome, Firefox, Opera), якщо його уже немає у наборі програм.

2. Зайдіть на сторінку сервісу youtube.com

3. Увімкніть повну або комп’ютерну версію. Для цього зайдіть у налаштування вгорі сторінки та поставте галочку навпроти потрібного рядка. У деяких браузерах немає потреби вмикати цю опцію.

you6

4. Тепер шукайте контент, який вам до вподоби, і слухайте навіть у фоновому режимі.

Також читайте: Як підключити безпровідні навушники до смартфона

До речі, у Firefoх навіть на екрані блокування відображається кнопка паузи.

Існують ще окремі спеціальні додатки на кшталт SuperTube і Viral, які схожі на клонів офіційного додатку YouTube, але у них можна слухати відео і фоновому режимі.

Схожі записи