Tesla на автопілоті утікала від поліції, поки водій спав

tesla_mr_image

У канадській провінції Альберта автомобіль Tesla Model S намагався втекти від поліції.

Як повідомляє поліцейське управління Альберти, електрокар був на автопілоті, рухався зі швидкістю понад 140 км/год, а водій і пасажир автомобіля спокійно спали.

Після того, як пілотовану комп’ютером Теслу виявив дорожній патруль, офіцер увімкнув проблискові маячки і спробував наздогнати автомобіль, та електрокар автоматично почав прискорюватися. Як відомо, Tesla оснащені системою автоматичного маневрування; наприклад, у разі загрози зіткнення ззаду авто прискорюється.

Також читайте: Автопілот 5-го рівня: Маск анонсував революційний електрокар Tesla

Натомість, коли авто зупинилося, виявилось, що 20-річний водій і його пасажир спали. Чоловіка оштрафували за перевищення швидкості і позбавили прав на добу, щоб він міг відіспатись.

У результаті водієві висунули кримінальне обвинувачення в небезпечному водінні. У грудні цього року він постане перед судом.

Також читайте: В Україні суттєво зріс попит на електромобілі: топ-5 найпопулярніших

Як зазначили у поліції Альберти, ця модель авто Tesla не є повністю автономною безпілотною системою, тому водій несе повну відповідальність за водіння.

Раніше і компанія Tesla також неодноразово наголошувала, що водій під час роботи автопілота має стежити за дорогою і тримати руки на кермі.

Схожі записи