«Шахтар» вирвався у головні фаворити чемпіонату і кубку України

0501_shahtar

Новий футбольний сезон в Україні розпочнеться вже незабаром, а любителів найпопулярнішої в країні гри цікавить головне питання – хто виграє нову серію протистояння «Динамо» та «Шахтаря»?

Минулої кампанії кияни здобули беззаперечну перемогу по всім внутрішнім футбольним фронтам. «Динамо» стало кращим і в чемпіонаті Української Прем’єр-ліги, де «привезло» конкуренту на фініші двозначну кількість очок відриву, і в кубку країни, де «Шахтар» не дійшов навіть до півфіналу.

Але новий чемпіонат обіцяє нові інтриги, і на думку представників беттинг-сфери, саме «Гірники» будуть, хоч і невеличкими, але все ж фаворитами у обох внутрішньо-українських футбольних турнірах. Як свідчить мобільна версія сайту Фавбет – одного з найвідоміших беттинг-проектів України, шанси «Шахтаря» повернути собі золото чемпіонату УПЛ в сезоні 2021/22 дорівнюють приблизно 55% вірогідності. В той час як перспективи «динамівців» з Києва відстояти титул другий рік поспіль, на думку аналітиків, дорівнюють лише 48%.

Приблизно та ж ситуація і з котируваннями на переможця Кубку України в сезоні 2021/22. Відома компанія Вбет вже представила своїм клієнтам коефіцієнти на тріумфатора цього турніру, і там «Шахтар» також головний претендент на трофей з вірогідністю успіху у 53%. Тоді як бажаючим використати свій вітальний бонус Вбет для парі на перемогу «Динамо» в кубковому змаганні, варто знати, що шанси підопічних Мірчі Луческу трохи менші за «шахтарські», і дорівнюють 49%.

Цікаво, що до старту чемпіонату «Шахтар» та «Динамо» мали б зіграти у матчі за ще один трофей – Суперкубок України, який зазвичай стає своєрідним відкриттям кожного футбольного сезону в країні. Проте через сильну втому лідерів команд, які були задіяні на Євро-2020 гру за третій за вагою трофей в країні було вирішено перенести на вересень цього року. Тобто поєдинок пройде вже у розпал сезону, коли командам доведеться «розриватися» одразу на декілька фронтів, адже в той час розпочнуться ще і євро кубкові випробовування для обох українських футбольних грандів.

Схожі записи