Розробили коробку для телевізорів, з якої можна змайструвати хатинку для кота

40

Коробку-конструктор створили фахівці корпорації Samsung Electronics.

Зокрема, південнокорейська компанія представила екологічну упаковку Eco-Package, з якої можна зробити меблі і аксесуари своїми руками – наприклад, самостійно змайструвати тумбочку, журнальний столик чи навіть хатинку для кота.

30

Таке оригінальне рішення, насамперед, покликане дати нове життя звичним речам, дозволяє вести більш екологічний спосіб життя і дотримуватися принципу розумного споживання.

Також читайте: Їстівні ложки з часом замінять пластикові (ВІДЕО)

Це нововведення вперше застосовується в упаковці інтер’єрних телевізорів The Serif. Коробки з-під цих телевізорів можна повторно використовувати.

0

Як стверджують розробники, завдяки простому алгоритму дій на створення нового оригінального аксесуара інтер’єру піде не більше 30-40 хв.

Інструкції по збірці різних саморобок з коробки можна знайти через QR-код на її бічній стороні.

9

Необхідно лише з’єднати надруковані на картоні крапки олівцем, вирізати отримані деталі і зібрати новий предмет інтер’єру.

60

Унікальний дизайн Eco-Packaging був відзначений нагородою CES Innovation Awards за сприяння ефективному використанню природних ресурсів. З початку 2020 р Samsung застосовує для випуску упаковок і буклетів тільки волоконні матеріали, сертифіковані міжнародними природоохоронними організаціями, такими як Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council, FSC), Програма схвалення лісової сертифікації (Programme for the Endorsement of Forest Certification) і Ініціатива сталого лісокористування (Sustainable Forestry Initiative).

Також читайте: Диво-ручка діагностує рак за 10 секунд (ВІДЕО)

Згідно з дослідженнями Агентства з охорони навколишнього середовища США (АООС США), близько 95% вироблених картонних коробок викидається відразу після однократного використання. Це означає, що кожен рік близько 90 мільярдів картону виявляється на звалищі.

Схожі записи