Новий чіп допоможе знайти життя на інших планетах

teleskop

Людство не залишає надій знайти живі істоти у безмежному космічному просторі.

Саме тому вчені уми продовжують вишукувати способи пошуку інопланетного життя. І поки немає можливості відправити людей у глибокий космос, дослідники продовжують удосконалювати оптичну техніку, щоб здалеку виявити заповітну мету. Останнім відкриттям стало створення спеціалізованого чипа, який посилить можливості телескопів і дозволить по рівню випромінювання знайти життя на інших планетах.

Саме такими розробками займалися фахівці Австралійського національного університету. Найбільшою проблемою при спостереженні за потенційно населеними планетами вважається вивчення зірок, які засліплюють спостерігачів своїм випромінюванням, не дозволяючи розгледіти об’єкти, що обертаються поруч. Ноу-хау дозволить посилити технічні можливості телескопів з тим, щоб мінімізувати вплив зоряного світла, а також зафіксувати теплове випромінювання планети. Останній момент обіцяє грандіозні відкриття, адже в цьому випадку стає можливим зареєструвати власні теплові потоки планети і їх походження, які цілком може виявитися штучним.

Вчені обіцяють, що використання чіпа розширить можливості астрономів в пошуках інопланетного життя і дасть підстави для масштабних відкриттів у цій сфері. А поки фахівці проводять останні тестові випробування свого дітища, а також його калібрування.

Схожі записи