На що варто звернути увагу при покупці вживаного смартфону

phone_0

Відразу даємо пораду – при можливості – купуйте нові смартфони, бажано на гарантії. Різноманітність виробників дозволяє підібрати хороший бюджетний смартфон по співвідношенні «ціна-якість». Тим не менше, якщо з тих чи інших причин Ви прийняли рішення придбати вживаний смартфон, при покупці зверніть увагу на наступне:

1. Зовнішній вигляд.

Уважно огляньте смартфон. Подряпини, потертості, тріщини – все це додаткові приводи поторгуватися. Попередній власник, як правило, робить якісні фотографії під «потрібним» освітленням, щоб основні дефекти не кидалися в очі. Воно і зрозуміло, так як його мета – чимскоріш і по дорожче продати смартфон. Ваша ж мета – під хорошим освітленням уважно оглянути кожен сантиметр пристрою і при наявності неозвучених дефектів вказати на них власнику.

phone_1

2. Гарантія

Обов’язково уточніть цей момент. Якщо пристрій досі на гарантії – це додаткове підтвердження того, що смартфон, скоріш за все, в хорошому технічному стані. В разі виявлення несправностей в подальшому користуванні, у Вас буде нагода скористатися гарантійним ремонтом. Також узгоджуйте термін можливого повернення.

3. Крадений?

Не рідкісні випадки, коли хороший смартфон продається за підозріло низькою ціною. Тільки от в процесі користування виникає неприємний момент – телефон крадений. Щоб застрахуватися від таких неприємностей, радимо звіряти ІМЕІ пристрою на коробці з тим, що вказаний на телефоні ( перевірити можна за комбінацією *#06# ).

Також радимо звернути увагу на те, чи не являється даний смартфон «потопельником». Багато виробників мобільних телефонів встановлюють індикатор, який змінює свій колір при попаданні в воду. У кожній моделі він розташований по-різному, тому «гугліть» наявність і розміщення у вашому пристрої. Якщо телефон “плавав”, то працювати йому залишилося недовго

phone_2

Ну і наостанок, само собою, уважно перевірте роботу основних функцій, а саме: WiFi, Bluetooth, SIM, передача даних, якість розмови, справність усіх роз’ємів та клавіш, роботу акумулятора, камера та інші функції, наявність яких передбачена у даному пристрої.

Схожі записи