«5 сирів»: особливості піци

«5 сирів»: особливості піци

Сиру забагато не буває. Для італійської кухні сорт моцарела навіть не вважається окремим інгредієнтом. Адже він обов’язково має бути присутнім в страві, тим паче якщо йдеться про піцу. Іноді лише може відрізнятися послідовність додавання продуктів, адже сир може бути першим шаром після соусу, повністю покриваючи поверхню тіста, або ж завершувати гастрономічну композицію та задавати тягучості.

pica_dominos.jpg (107.46 Kb)

Що та як додавати?

Піца «5 сирів» — один з різновидів сирного делікатесу. Це належить більшою мірою до авторської кухні, адже класичним вважається рецепт «4 сири». Забезпечить смачну вечерю доставка їжі в Києві з різноманітними варіантами піци на будь-який смак.

Для створення ідеального смакового ефекту використовується п’ять несхожих за властивостями сортів:

  • фета — додає солоного смаку та тає у роті з молочним післясмаком;
  • Бергадер блю — характеризується гострим смаком та нетиповим запахом, створює вершкову м'яку масу;
  • моцарела — м'який та молодий сир, що додає трішки солодкого ефекту, легко плавиться;
  • пармезан — стає головним інгредієнтом та створює верхню скоринку;
  • чеддер — додає трішки пікантних ноток.

Частіше за все основою стає соус Альфредо, який підкреслює, але не заважає іншим смакам у страві. Це поєднання сирів вважається ідеальним через властивості сортів.

Адже кожен з них доповнює, а не домінує, хоча пармезан трішки й помітніший за інших.

До того ж таке використання сирів є найбільш схожим на оригінальний рецепт. Вперше почали готувати сирну піцу в Неаполі.

Де замовляти?

Знайти авторський варіант піци «П’ять сирів» можна в Domino's Pizza. Замовлення зручно робити через сайт dominos.ua. До того ж ця компанія є відомим у світі брендом, що створює кулінарні шедеври та повторює традиції Італії. В Україні вона представлена в багатьох містах, таких як Київ, Львів, Одеса, Вінниця та ін. Тож можна насолоджуватися смаком витончених страв усюди.

Можете заздалегідь оформити замовлення, щоб спланувати свою вечерю з рідними або організувати вечірку з друзями. Але навіть якщо ідея поїсти піцу виникла раптово, її буде доставлено всього за 30 хвилин. За цей час ми встигнемо приготувати страву та привезти її до вас ще гарячою.