Як збити ракету?

Як збити ракету?

Це питання цікавить багатьох українців з початку повномасштабного військового вторгнення росіян. Відповісти на нього можуть наші Збройні Сили, однак їм допомогти можна з встановленим на смартфон додатком.

Додаток "єППО" розробили програмісти з Одеси - конструторська група "Технарі". Він має на меті допомагати протиповітряній обороні. "єППО" пройшов верифікацію і став доступним для скачування з Google Play Market. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив один з розробників Геннадій Сульдін

. ye_pp2.jpg (70.22 Kb) Наразі доступна версія для Android-версія, триває тестування для ІOS. ye_ppo.jpg (25.97 Kb)

Як працює додаток "єППО":

  1. 1. Встановити на смартфон додаток ЄППО Спостерігач.

  2. 2. Авторизуватись через додаток Дія, що також повинен бути встановленим на смартфоні.

  3. 3. Обов'язково увімкнути місцезнаходження (геолокацію) у налаштуваннях смартфона та дозволити додатку мати до нього доступ.

  4. 4. Якщо виявлено ракету або безпілотний апарат, літак чи гелікоптер, або почуто звуки вибуху,- зайти у додаток єППО Спостерігач, обрати потрібну категорію (ракета, літак, гелікоптер, безпілотник, вибух) - направити смартфон у сторону побаченого чи почутого і натиснути велику ЧЕРВОНУ кнопку.

ye_pp2.jpg (70.22 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!