Як легко збільшити пам’ять смартфона: видаляємо лише одну папку

samsung

Існують різні способи чистки пам’яті смартфона (планшета), та рано чи пізно навіть вони не допомагають. Є одна папка, видалення якої може суттєво збільшити місце на вашому ґаджеті.

Пам’ять смартфону суттєво забивається файлами мініатюр у папці «.thumbnails».

Що за папка .thumbnails?

Це така директорія, яку створює смартфон автоматично для зберігання ескізів фотографій і зображень. Коли на пристрої вперше відкривається картинка або фотографія, система створює для неї спеціальну мініатюрну копію. Фактично цей ескіз призначений для попереднього перегляду зображень та збільшення швидкості відкриття медіа файлу, який ви відкриваєте.

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

З часом ця папка настільки забивається, що займає значну частину пам’яті (до кількох гігабайт) смартфона і гальмує роботу системи.

Штатні програми-чистильники чи будь-які інші утиліти не чистять цю папку. Видалити сміття з неї можна лише вручну.

Як знайти і видалити папку .thumbnails?

Можна видалити просто файли з папки .thumbnails або теку цілком. Оскільки ця папка системна, вона створиться автоматично заново.

Також читайте: Створено антибактеріальне захисне скло для смартфона

Знайти папку можна на самому ґаджеті або ж підключивши його до персональн6ого комп’ютера.

Краще скачати файловий менеджер на кшталт «Total Commander». У налаштуваннях вибрати опцію – «відображати приховані файли».

Фізично папка .thumbnails розташована у внутрішньому сховищі у директорії DCIM. Можна її також знайти через пошук. У такому випадку знайдете й інші можливі сховища ескізів.

thumbnails

Також видалити цю папку можна і через Windows. Для цього підключіть пристрій до комп’ютера і виконайте аналогічні дії, як і в диспетчері файлів на смартфоні.

Як заблокувати повторне створення папки .thumbnails?

Після видалення папка .thumbnails автоматично створиться знову, та є можливість позбутись її і завадити накопиченню ескізів.

Також читайте:Як вимкнути рекламу на смартфонах Xiaomi

Щоб заблокувати створення папки заново, можна створити липовий файл, який обманює Android. Для цього створіть текстовий файл в папці DCIM з аналогічною назвою – .thumbnails. Йому потрібно надати атрибут «Тільки читання» у властивостях. Далі зітріть розширення txt.

Внаслідок цього залишиться порожній і невизначений файл без розширення.

Схожі записи