Японці збудували експериментальну церкву з ілюзією лісу (ФОТО)

Японці збудували експериментальну церкву з ілюзією лісу (ФОТО)

cerkva1.jpg (120.65 Kb)

У Нагасакі (Японія) створили дерев’яну каплицю, яка виглядає як справжній витвір мистецтва.

Зокрема, архітектори бюро «Ю-Момоеде» з Японії вирішили довести, що католицькій церкві не обов’язково мати вітражні вікна й арки, щоб справляти враження.

cerkva3.jpg (129.28 Kb)

Вони побудували дерев’яну каплицю з величезними вікнами від підлоги до стелі і з фрактальним лісом всередині.

cerkva4.jpg (109.16 Kb)

Також читайте: Технологізація релігії: померлих відспівують роботи (ВІДЕО)

Квадратний храм площею 125 кв. метрів став сучасною інтерпретацією найдавнішої готичної церкви Японії, національного скарбу Оура-Теншудо - базиліки 26 японських мучеників у Нагасакі.

cerkva2.jpg (70.31 Kb)

Сучасна будівля, на відміну від будівлі XIX століття, зведена в основному із скла із сталі. Семиметрові вікна дозволяють віруючим насолоджуватися чудовим краєвидом і відчувати єднання з морем, горами і пагорбами.

Головною особливістю нового храму є деревоподібні дерев'яні блоки, зроблені з кедра. Фрактальні структури створюють ілюзію лісу та додають відчуття простору. Робота над проектом була завершена на початку грудня.

Базиліка 26 японських мучеників була побудована в Нагасакі стараннями двох французьких священиків у 1863 році в честь 9 європейських священиків і 17 японських християн, розіп'ятих в 1597 році за наказом генерала Тойотомі Хідейосі. Після освячення храму до священиків прийшли жителі сусідніх сіл - нащадки японських християн, які переховувалися після повстання Симабара 1630-х років. Незабаром з підпілля вийшли десятки тисяч японських католиків. Папа Пій IX назвав це «дивом Сходу».

Популярні дописи
Нові статті