Екзотичний фітнес: На Філіппінах вчать на русалок (ФОТО, ВІДЕО)
Цікаво побачити, Важливі новини 11.01.2017 Автор: sashko 2634

Екзотичний фітнес: На Філіппінах вчать на русалок (ФОТО, ВІДЕО)

rusalki6.jpg (52.2 Kb)Унікальна школа плавання діє у Манілі – Філіппінська Академія Русалок.

Професійні дайвери беруть на навчання людей будь-якого віку і статі.

rusalki3.jpg (287.71 Kb)

Хто не хоче вчитись такому специфічному різновиду плавання, то можуть просто сфотографуватись у костюмі діснеївської «Русалоньки». Усього $ 40 потрібно заплатити за вступний курс, $80 обійдуться індивідуальні курси.

rusalki5.jpg (68.9 Kb)

Ідея створення такої Академії виникла, коли в одному із місцевих спортивних клубів на острові Боракай шукали нові напрямки у заняттях фітнесом. Так і подумали про русалок. Студентам видають спеціальні хвости, які допомагають відчути себе русалкою. Купання у такому облягаючому костюмі викликає навантаження на ноги та живіт, що чудово впливає на фігуру.

Спочатку тренуються без хвоста, але поступово справа доходить до практики. Основний спосіб плавання для русалок – «дельфіном».

Хвіст складається з пластикової основи, оберненої в тканину, з якої роблять костюми для підводного плавання. У результаті хвіст виходить досить жорстким в основі і більш гнучким у кінці.

rusalki0.jpg (327.23 Kb)

Тренери також сподіваються у такий спосіб прищипити учням любов і повагу до природи, особливо до морської флори і фауни.

rusalki4.jpg (454.77 Kb)

Зараз відділення академії діють у різних куточках Філіппін.

rusalki1.jpg (214.77 Kb)

---
Популярні дописи
Нові статті