Діти записали потужний кліп із закликом не палити траву (ФОТО, ВІДЕО)

pidp0

Пожежі цього року стали справжнім стихійним лихом. Лише цього року в Україні вигоріло 50 гектарів землі. І ні застереження, ні величезні штрафи не спиняють окремих людей від паління сухої трави. Привернути увагу до проблеми вирішили і діти, записавши моторошний кліп з реального місця згарища.

pidp4

Зокрема, артисти Творчої школи Павла Табакова записали відео під назвою «Підпал». Сам кліп знімали на справжньому згарищі – під наглядом Головного управління ДСНС України у Львівській області.

pidp1

Діти закликали не палити траву, не спалювати ліси, не руйнувати землю на якій ми з вами живемо – «де вогонь проходить, там земля вже мертва».

pidp8

«Тільки вдумайтеся: від початку 2020 року до сьогодні на території України рятувальники близько 28 000 разів рятували екосистему від пожеж. Вигоріло понад 50 000 гектарів землі. Київ через лісові пожежі кілька разів ставав світовим лідером із забруднення повітря. Звичайне, на перший погляд, спалення трави залишило безхатьками сотні людей, а також забрало життя десятків тисяч тварин, птахів, комах та інших живих істот. Мало хто задумується, але дим від згарищ провокує ракові захворювання у людей», – сказано в описі до відео.

pidp5

Дехто з дітей, вперше опинившись у мертвому лісі, не зміг втримати сліз. Вони були вражені щоденною кількістю виїздів рятувальників – понад 100 викликів щодня, і це тільки на гасіння пожеж, спричинених підпалом трави.

pidp2
dsc_4043

Схожі записи