Xiaomi завалює ринок бюджетними смартфонами і готується обійти лідерів

xiaomi

У 2017 році китайська компанія Xiaomi планує довести поставки своїх смартфонів до 90 млн штук, що стане найвищим досягненням за історію компанії.

Щоб досягнути мети Xiaomi нещодавно представила недорогу модель Redmi 5A, ціна якої в Китаї складає усього 599 юанів (близько $91). Попри таку невелику ціну гаджет має доволі гідні характеристики: 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 720p, процесор Qualcomm Snapdragon 425, 13-мегапіксельну основну і 5-мегапіксельну фронтальну камери.

redminote5a

Саме за допомогою агресивної цінової стратегії і привабливих характеристик у недорогих моделей Xiaomi розраховує продовжити тіснити своїх конкурентів. І такі непопулярні заходи дають свої результати. У другому кварталі 2017 року Xiaomi зуміла випередити по відвантаженнях в Китаї своїх співвітчизниць Oppo і Vivo. поступилась лише лідеру ринку Huawei.

Зокрема, недавно компанія оголосила, що у вересні 2017 вперше в своїй історії поставила понад 10 млн смартфонів по всьому світу. Компанія планує підтримувати цей рекордний рівень протягом наступних трьох місяців, з жовтня по грудень.

У 2018 році компанія планує продати більше 100 млн смартфонів.

Засновник і глава китайської компанії Лей Цзюнь ставить завдання повернути звання найбільшого виробника смартфонів у себе на батьківщині до 2020 року.

Схожі записи