Знімок жорстоко вбитого носорога – найкраще фото дикої природи у 2017 році (+16 ФОТО)

tvarini1

Лондонський Музей природної історії оголосив переможців щорічного престижного фотоконкурсу Wildlife Photographer of the Year (Фотограф року «Дикої природи»).

Цьогорічний переможець конкурсу – фотожурналіст Брент Стіртон.

На його фото під назвою «Пам’ятник видам» зафіксовано шокуючий акт людської жорстокості – вбивство чорного носорога за його цінний ріг. Фото зроблене у Південній Африці у травні 2016 року.

Чорного носорога вбили браконьєри, щоб зрізати ріг. У тварину вистрелили з потужної мисливської рушниці з глушником, проте носоріг помер не відразу. Він пробіг трохи, потім впав на коліна. Його добили пострілом у голову. Як відомо, чорні носороги знаходяться на межі вимирання, в природі їх залишилося всього близько трьох тисяч.

Загалом на конкурс надійшло понад 50 тисяч фотографій від професійних фотографів і любителів з 92 країн.

tvarini2

Фотограф з Нідерландів Даніель Нельсон зі своїм знімком «Хороше життя» переміг у категорії «Молодий фотограф року». Фото горили Коко зроблене у Національному парку Одзала у Республіці Конго

tvarini3

У номінації «Юний фотограф, вік 11-14 років» з фото лисиці кращим став американець Ешлі Скаллі. Фото зроблене у Єллоустонському національному парку, розташованому в штаті Вайомінг, США. Ця лисиця полювала поруч з дорогою і знайшла гусяче яйце. На знімку – момент, коли вона намагається закопати безцінну знахідку.

kashalot

Кашалотів зняв відомий майстер підводної фотозйомки з Китаю Тоні Ву. Фото зроблене у акваторії біля узбережжя Шрі-Ланки. Номінація «Ссавці»

konik

Американський фотограф Джастін Хофман переміг у номінації «Одиничний знімок» з фото морського коника. Зйомка біля узбережжя індонезійського острова Сумбава. На фото морський коник схопив ватну паличку, що плавала у брудній воді посеред сміття.

indichka

У номінації «Птахи» перемогу здобула австралієць Джеррі Пірс, який відзняв, як чагарникова індичка відкладає яйця поруч з його будинком на околиці Сіднея.

cherepaha

Американський фоторепортер Браян Скеррі сфотографував шкірясту морську черепаху біля острова Санта-Крус (Віргінські острови США) і переміг у номінації «Амфібії та рептилії».

tvarini8

Знімок «Нічний загарбник» фотографа з Бразилії Марсіо Кабрала перемогло у категорії «Тварини у середовищі їх перебування». Фото зроблене у бразильському національному парку Емас

tvarini9

Переможець в номінації «Чорне і біле» – Ейло Елвінгер. На фото – білі ведмеді, що наближаються до корабля, який стоїть на якорі в Арктичних водах Норвегії.

tvarini10

Переможець в номінації «Навколишнє середовище» – Лоран Баллеста. Команда водолазів досліджує айсберг в околицях антарктичної бази Дюмон-Д’юрвіль. Східна Антарктика.

tvarini11

Переможець в номінації «Поведінка: безхребетні» – Джастін Гілліган. Збіговисько тисяч гігантських павуків, які збилися в величезну масу перед линянням. Узбережжя Тасманії.

tvarini12

У номінації «Підводна зйомка» переміг Ентоні Берберіан. Личинка лобстера довжиною не більше сантиметра хапає отруйну медузу. Фото зроблено на глибині близько двох кілометрів біля узбережжя Таїті, Французька Полінезія.

tvarini13

Дорін Бофан переміг у номінації «Рослини і гриби». На фото – скелі острова Хамней в Норвегії, покриті карликової вербою. Сам автор образно назвав отриману картину «Покритий мохом стовбур велетенського дерева в доісторичному лісі».

tvarini14

Переможець в номінації «Журналістика дикої природи: єдиним кадром» – Аарон Гекоскі. Три покоління карликових борнейських слонів пробираються через плантацію олійних пальм. Острів Борнео, Малайзія.

tvarini15

Переможець в номінації «Портрети тварин» – Пітер Делейні. Шимпанзе на ім’я Тотті про щось задумався після того, як його улюблена самка відмовила йому в утіхах. Національний парк Кібале, Уганда.

tvarini16

У номінації «10 років і молодше» перемогла 5-річна дівчинка Катерина Бі. Фото дівчинка зробила, коли разом зі своєю сім’єю каталася на човні біля узбережжя Норвегії.

Тут можете проглянути усю церемонію нагородження:

Конкурс Wildlife Photographer of the Year був відкритий в 1965 році, щоб демонструвати всьому світу найкраще в природній фотографії.

Схожі записи