Виробник електромобілів запустив регулярні польоти в космос (відео)

falcon_9_19_lutogo_2

Увечері 19 лютого, Space X здійснили вдалу посадку ракети Falcon 9. Разом із цією подією, на рахунку компанії Елона Маска вже 8 вдалих посадок космічних «соколів».

Falcon 9 злетіла в космос разом із вантажною капсулою Dragon, це передбачалось контрактом із NASA. Капсула була заповнена двома з половиною тоннами припасів, матеріалів та накових експериментів для астронавтів, що знаходяться на Міжнародній космічні станції, що свою чергу знаходиться на орбіті нашої планети.

Falcon 9 злетіла з площадки 39А, а тобто з космічного центру Кеннеді, саме з того місця, де стартувала місія «Аполона» на Місяць. Space X тепер запускатимуть звідси свої Falcon 9 та, у майбутньому, Falcon Heavy.

До початку оренди Space X майданчик призначалася для заправки космічних шатлів, які використовували рідкий водень і рідкий кисень як паливо. Falcon 9 теж використовує рідкий кисень, але його охолоджують сильніше, ніж на шаттлах, і використовує більш чисту форму керосину RP-1.

Елон Маск, власник компанії Space X, в першу чергу є виробником електромобілів, засновником компанії Tesla, що є лідером на американському ринку електромобілів. Останнім часом польоти ракет Маска набули певної регулярності.

Маск планує зробити космічні польоти ще більш частими. Гвінн Шетуелл, президент компанії, стверджує, що компанія планує запускати ракету в космос кожні 2-3 тижні.

Схожі записи