У Франції нещадно штрафуватимуть за куріння електронних сигарет

kurin

Уряд Франції ввів жорсткі санкції за куріння у громадських місцях навіть електронних сигарет.

У неділю, 1 жовтня, набув чинності новий закон відповідно до декрету про охорону здоров’я, який був ухвалений ще 26 січня 2016 року. Це стосується колективних робочих місць – навчальних закладів, громадського транспорту та офісів.

Порушників нещадно штрафуватимуть – € 150. При цьому відповідальність покладатиметься не тільки на самих курців. Підприємства зобов’язані вивішувати попереджувальні знаки або правила, що регламентують використання електронних сигарет в приміщенні. На організацію-порушника накладатимуть утричі більший штраф.

kurinnja

Згаданим законом, починаючи з 20 травня 2016 р, у Франції заборонено пропаганду чи рекламу, прямо чи опосередковано, на користь електронних пристроїв, а також будь-яку операцію спонсорства чи патронату.

У Франції зіткнулись з проблемою погіршення стану здоров’я громадян ще у 1970-х роках. З того часу були вжиті багато заходів для боротьби із курінням.

У 2006 році французький уряд оголосив про заборону куріння з усіх громадських місць у Франції, включаючи кафе, ресторани та більшість барів.

За даними Міністерства охорони здоров’я Франції, лише через рік після заборони куріння, кількість людей до 65 років, у яких траплялись серцеві напади, скоротилася на 15%.

Схожі записи