Ноутбук із трьома екранами представлений на виставці CES у Лас-Вегасі

3-ecs-main-alt

В рамках виставки CES 2017 багато виробників представили нам абсолютно божевільні гаджети і неймовірні електронні новинки. Відома серед геймерів американська компанія Razer привезла на виставку концепт свого нового ноутбука, який може похвалитися наявністю не одного, а цілих трьох 17-дюймових дисплеїв. Проект носить кодову назву Project Valerie, але не факт, що продукт отримає саме цю назву, із якою, в підсумку, вийде на ринок.

3-ecs-2

Не потрібно бути генієм, аби зрозуміти: розміри такого ноутбука, а особливо його товщина, будуть досить вражаючими. Ноутбук буде важити більше 5 кілограмів. Після того, як ви відкриваєте ноутбук, ви можете розсунути два додаткових дисплея в сторони і зафіксувати їх за допомогою спеціальних засувок, тим самим отримуючи широкий екран, що складається з трьох 17-дюймових матриць і забезпечує гравцеві огляд на 180 градусів. Кожен дисплей виконаний за технологією IGZO і підтримує дозвіл 4K. Зображення на них буде синхронізуватися за допомогою технології NVIDIA G-Sync.

Ноутбук буде забезпечений низькопрофільною механічною клавіатурою, відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1080 з 8-ма гігабайтами відеопам’яті, 32 гігабайтами оперативної пам’яті, а також просунутою системою охолодження. З огляду на те, що одно екранний ноутбук Razer Blade Pro коштує 3700 доларів, можна припустити, що трьохекранний «монстр» обійдеться потенційним покупцям в 6000 доларів, а то й дорожче. Зрозуміло, поки все це лише експериментальний концепт. Тому не факт, що Razer взагалі вирішиться випустити такий ноутбук на ринок, але розробники заявляють, що рішуче налаштовані на масове виробництво.

3-ecs-at

Схожі записи