Безпровідна VR-гарнітура HTC Vive – вже цього року

vive-1

Одним з головних недоліків сучасних VR-гарнітур є їх постійний зв’язок з комп’ютером або ігровою консоллю за допомогою безлічі проводів. І якщо у випадку з PlayStation VR вам просто не потрібно переміщатися по кімнаті, то HTC Vive перетворює будь-яке приміщення в повноцінне поле для ігор, завдяки двом лазерним датчикам Lighthouse, який відслідковує переміщення людини, а також вбудовану камеру, для того щоб не врізатися в стіни. Саме HTC, першою із великої трійки VR-лідерів, позбавить свою гарнітуру від проводів за допомогою спеціального пристрою під назвою TPCast.

TPCast – це своєрідний адд-он до гарнітури Vive, що дозволяє передавати звук і зображення з комп’ютера на VR-окулярами. Пристрій не буде випускатись власне компанією HTC, але замість цього ляже на плечі іншого виробника. Вартість TPCast складе 250 доларів і, з огляду на те, що HTC Vive коштує 799 доларів (а в Європі і зовсім – 899 євро), ціна бездротової гарнітури віртуальної реальності – просто мізерна.

Вбудованого в TPCast акумулятора вистачатиме всього на 1,5 години безперервної роботи, що може стати однією зі слабких сторін пристрою. Але при бажанні можна буде придбати більш об’ємний акумулятор. Згідно з технічними характеристиками затримка при передачі зображення і звуку на гарнітуру становить всього 2 мілісекунди, що є досить непоганим результатом. Реліз TPCast запланований на другий квартал 2017 року, якщо вірити заяві HTC, яка була зроблена в рамках виставки CES 2017.

vive-main

Схожі записи