Католицький священик закликав відмовитися від «Різдва»

rizdvo

Отець Десмонд О’Доннелл закликав християн відмовитися від слова «Різдво» і замінити його чимось іншим, заявивши, що Різдво було підмінено на «Санта клауса» і «північних оленів».

На думку ірландського католицького священика, слова «Різдво» та «Великдень» звульгаризувала масова культура.

За його словами, слово «Різдво» у більшості асоціюється з оленями та Санта Клаусом і втратило сакральний сенс.

oleni

Про це О’Доннелл заявив після скандалу з рекламою пекарні, на якій рекламники замість немовляти Ісуса в ясла поклали сосиску в тісті.

«Давайте погодимося з тим, що ми втратили Різдво так само, як давно втратили Великдень, і нам давно пора відмовитися від цих слів. Нам слід їх облишити, у нас їх відібрала масова культура, а нам залишається лише визнати цей факт і змиритися з ним», – сказав він.

Також читайте: Технологізація релігії: померлих відспівують роботи (ВІДЕО)

Десмонд О’Доннелл каже, що лише просить захистити духовну сферу для істинно віруючих, для яких великий сенс Різдва не має нічого спільного з Санта-Клаусом і північним оленем.

«Мій духовний досвід переживання Різдва Христового, як і досвід багатьох інших, надзвичайно глибокий і реальний як повітря, яким я дихаю. Але я визнаю, що і невіруючі мають право на своє власне святкування, це цілком природне явище в розвитку будь-якого суспільства — таке життя, і всі ми потребуємо свята, щоб забути про життєві труднощі», – сказав священик.

Схожі записи