Дивовижні хмари, в чию справжність важко повірити (30 ФОТО)

hmary-3

Хмари – це скупчення водяної пари, що переміщуються у повітрі. У будь-який момент часу майже 50% землі вкрита ними. Але під впливом багатьох процесів хмари бувають найрізноманітніших форм, розмірів та кольорів.

Ще задовго до того, як ми дізнались про систему їхнього формування, науковці намагались класифікувати їх та описати різноманітність об’єктів, що майоріли високо в небі та, так часто, нагадували щось знайоме, дивували їх. Одним із перших таких науковців Жан Батист Ламарк, французький засновник теорії еволюції та натураліст. Він запропонував класифікувати їх за 5-ма типами та трьома ярусами, а не випадково.

Англійський хімік Люк Говард, у тому ж році що й Ламарк, 1982-му, запропонував класифікацію, що включала в себе три основні типи хмар: шаруваті, перисті та купчасті.

Сьогодні хмари розрізняють за чотирма ярусами (верхній, середній, нижній, та вертикальний), а три основні типи, як виявилось, можуть комбінуватись один із одним.

Іноді хмари й справді бувають дивакуватими. При певному освітленні їх сприймають за неопізнані літаючі об’єкти із космосу абощо. В цій підбірці ми пропонуємо вам 30 фото найбільш красивих, миловидних, вражаючих фото хмар, зібраних зі всього світу, від Китаю до США, від Фінляндії до Індії. Іноді навіть важко повірити, що вони справжні!

hmary-14
hmary-1
hmary-3
hmary-4
hmary-5
hmary-7
hmary-8
hmary-9
hmary-10
hmary-11
hmary-12
hmary-13
hmary-15
hmary-16
hmary-17
hmary-18
hmary-19
hmary22
hmary-23
hmary-24
hmary-25
hmary26
hmary27
hmary28
hmary-29
hmary-30
hmary32
hmary-33
hmary-34
hmary-35

Схожі записи