Скільки заробляють Санта-Клауси в Америці?

santa-cows_usa

Портал Fox Business (філіал Fox News) провели цікаву роботу і довідались, скільки ж заробляє американський Санта-Клаус (не справжній, звичайно) протягом святкового місяця. Інформацію їм надала компанія HireSanta LLC, котра керує тисячами «Санта-Класусів» по всій території США. За словами Алана Мітча, їхнього партнера, заробіток Санта-Клауса варіюється від 2000 доларів до 15000. Все залежить від того, скільки хоче заробити працівник та на які послуги він готовий піти.

«Більшість заробляють від 3000 до 7000 доларів – говорить Мітч – все залежить від того, скільки хоче заробити Санта та який тип роботи він хоче виконувати. Але сьогодні Санта може отримати набагато більше через специфічну економічну ситуацію в країні».

За словами спеціаліста, в цьому році спостерігається аномальний приріст замовлень, втім погодинна оплата залишилась на тому ж рівні. А незалежний Санта із Нью-Йорку повідомив, що заробив близько 7000 доларів, якщо враховувати всі його корпоративи та домашні виступи.

Лінн Аллер, котрий працює Сантою вже протягом 10 років, розповів, що працює 5 днів на тиждень між Різдвом та Днем Подяки. Також він розповів, що намагається уникати роботи в торгових центрах, аби зосередитись на більш високооплачуваній роботі. Наприклад, на корпоративних заходах. Тобто головна причина відмови торговим центрам – низька оплата праці.

Також, що важливо, грають роль й особисті вкладення в майбутній заробіток. Хороший костюм Санта-Клауса коштує від 300 до 500 доларів. Деякі нестандартні моделі коштують 700-1200 доларів. Окрім того, багато хто має власний пояс та пряжку, вартість котрих 200-300 доларів та чоботи за 100-1000 доларів, в залежності від якості. Деякі «Санта-Клауси» кажуть, що повне «екіпірування» коштувало їх більше тисячі доларів. А в багатьох професіоналів таких костюмів може бути до трьох штук.

За матеріалами Fox Business.

Схожі записи