Як вибрати SSD для ПК?

ssd_flash

SSD-диски останнім часом стали все частіше використовувати у нових комп’ютерних зборках. Моделі з цього списку https://www.aks.ua/uk/catalog/nakopiteli-ssd/ відрізняються від класичних HDD, в першу чергу, тим, що в них немає частин, що рухаються, які з часом можуть вийти з ладу з повною втратою даних. Це одна з головних переваг SSD-накопичувачів.

Швидкий час доступу

Ще однією перевагою SSD-накопичувачів є висока швидкість доступу до осередків пам’яті. Завдяки відсутності будь-яких рухомих частин час складає менше 1 мс, що буквально блискавично порівняно з класичними HDD. Більш зважені твердотільні накопичувачі працюють ще швидше.

Передача даних та читання

Ці параметри дуже високі порівняно з класичним HDD, і у SDD середнього класу вони становлять близько 500 мб/с. Це приблизно вчетверо швидше, ніж пропонує класична конструкція жорсткого диска. Такі високі показники можливі насамперед завдяки відсутності механічних частин, які суттєво уповільнювали б цей процес.

Споживання електроенергії

Безперечною перевагою SDD-дисків є їхнє мінімальне енергоспоживання. Воно до трьох разів менше, ніж у попередників. Таким чином, за рік можна заощадити величезну кількість енергії. Це також можливо за рахунок відсутності електродвигуна, який потрібно постійно живити. При цьому рівень шуму вдалося знизити до нульових значень і позбавиться проблем з перегрівом.

Довговічність

Також сучасні SDD диски з цього каталогу https://www.aks.ua/uk/catalog/nakopiteli-ssd/obyom-pamyati/512 можуть похвалитися неймовірною надійністю і довговічністю. Встановити ці компоненти можна в будь-який комп’ютер або ноутбук і відчути приріст до продуктивності. Завдяки продуманій конструкції SSD завжди працюватимуть абсолютно бездоганно. Вони не мають обмежень навіть за температурі чи присутності магнітного поля. Жорсткі диски мають дуже обмежену сферу застосування в цьому відношенні. Нарешті, накопичувачі SDD мають високу стійкість до вібрацій і ударів. У такому разі не потрібно турбуватися про збереження важливих даних!

Схожі записи