Від Microsoft вимагають зробити Windows 7 безкоштовною

win7

Активісти Фонду вільного програмного забезпечення (FSF) поширили заяву до Microsoft з вимогою випустити безкоштовну версію Windows 7.

Зокрема, споживачі вільного програмного забезпечення пропонують зробити безкоштовною застарілу Windows, оскільки вже існує прецедент щодо випуску деяких основних утиліт Windows як безкоштовного програмного забезпечення. На їх думку, від цього виграють не лише користувачі, а й Microsoft.

Також читайте: Юзерів Windows 7 заманюють переходити на Linux

Також пропонується переформатувати Windows 7 у систему з відкритим кодом, яка буде вільно поширюватися і стане відкритою для модифікацій на кшталт системи Linux. Активісти радять не вбивати операційну систему, а відправити її «на переробку».

«Ми вимагаємо випустити Windows 7 як безкоштовне програмне забезпечення. Її життя не має закінчуватися. Надайте його спільноті вивчати, змінювати та ділитися», – відзначають автори звернення.

Як зазначається у заяві, Microsoft повинен поважати звички своїх клієнтів, а не просто переганяти їх на нову версію Windows.

Також читайте: Facebook створює власну операційну систему

FSF сподівається зібрати під петицією не менше 7777 підписів.

Як відомо, офіційна підтримка Windows 7 завершилася 14 січня. З цього дня Microsoft припинила підтримувати користувачів з будь-яких питань і забезпечувати актуальними оновленнями.

Схожі записи