Юзерів Windows 7 заманюють переходити на Linux (ВІДЕО)

force

Розробники графічної Linux-оболонки KDE запропонували користувачам Windows 7 переходити на Linux. Для цього навіть створили візуальний аналог сьомої версії Windows на базі KDE Plasma.

Як відомо, 14 січня 2020 року «Майкрософт» оголосив про завершення підтримки Windows 7, яку випустили у жовтні 2009 року. Корпорація наполегливо рекомендувала усім перейти до Windows 10.

Разом з тим багато користувачів, яким було зручно користуватись саме Windows 7 (через слабкі комп’ютери чи інші мотиви) почали шукати альтернативу.

Linux почали активно рекламувати як альтернативу ще до завершення підтримки Windows 7 – йшлось про переваги вільної і безпечної ОС. Розробники KDE Plasma серед переваг називають безкоштовність переходу, тоді як апгрейд до Windows 10 є платним. Для слабких та старих комп’ютерів – Linux називають ідеальним рішенням. Крім того міграція на Linux дозволить позбутися залежності від продукції Microsoft. А щонайважливіше

Проект KDE запропонував мігрувати користувачам цієї ОС на робочий стіл KDE Plasma. Для відтворення оточення, звичного користувачам Windows 7, ще раніше розробили тему оформлення Seven Black з набором віджетів Default Apps Menu, I-O Task Manager, Stock System Tray, Feren Calendar і Win7 Show Desktop. Дана тема вже використовується в дистрибутиві Feren OS, заснованому на пакетної базі Ubuntu. Крім рекомендації переходу на Linux проект KDE відкрив обговорення способів щодо стимулювання міграції користувачів з Windows 7 на KDE Plasma, а також висловив готовність реалізувати корисні ідеї та надати необхідні ресурси.

Хоч зведених даних по світу нема, та профільні видання відзначають різкий сплеск зацікавлення оболонкою KDE Plasma.

Наразі збірка зібрана з цілої низки різних компонентів. Якби вдалось надати установку даної збірки в «один клік», то це було чудовим рішенням.

Схожі записи