В Android з’явилася функція швидкої пересилки файлів як в iOS

ns0

Опція під назвою Nearby Sharing з’явиться на смартфонах Android. Вона надасть ґаджетам функцію швидкої пересилки файлів.

Nearby Share вже доступна для певних смартфонів, у Google обіцяють швидке розширення списку моделей.

Першими її отримають ґаджети Pixel та деякі моделі смартфонів Samsung. На інші пристрої Nearby Sharing прийде з пакетами оновлень упродовж найближчих декількох тижнів.

Та нову опцію не зможуть отримати моделі смартфонів на Android версії нижче 6.0.

Також читайте: Як користуватись NFC?

Зазначимо, що Nearby Share у вигляді бета-версії з’явилася на Android місяць тому. Ця функція прийшла на зміну Android Beam і дуже схожа на Apple AirDrop в iOS. Це функція швидкого сполучення і передачі даних між пристроями. Сполучення відбувається за допомогою NFC або Bluetooth, а передача даних – за допомогою Wi-Fi, але без цього варіанту може використовуватися і Bluetooth.

Що таке Nearby Sharing?

Для користувачів ґаджетів Apple або Huawei це не є щось нове, бо вони уже мали опції швидкої пересилки файлів між розташованими поблизу пристроями.

Зокрема, смартфони Apple можуть обмінюватися даними один з одним через інтерфейс Apple AirDrop, а в Huawei – це Huawei Share.

Тепер же Google вирішив апробувати власний варіант швидкого обміну файлами між усіма смартфонами Android – опція Nearby Sharing допоможе швидко передавати фотографії, музику, документи, текст або лінки з одного пристрою на інший.

Як користуватись?

Для передачі даних з одного Android-пристрою на інший за допомогою Nearby Sharing потрібно торкнутися іконки «Поділитися» та вибрати цей спосіб обміну даними. Після цього пристрій знайде усі ґаджети, котрі підтримують такий спосіб передачі даних й знаходяться поблизу.

ns

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

Зазначимо, що вбудований функціонал для швидкого обміну файлами між смартфонами Android може використовувати різні протоколи для передачі даних. При активації Nearby Sharing ваш смартфон автоматично вибере оптимальній спосіб з’єднання та передачі даних на інший пристрій — це можуть бути технології peer-to-peer WiFi, Bluetooth, WebRTC або Bluetooth Low Energy.

Як в інших схожих опціях, користувачі зможуть змінювати налаштування конфіденційності для цього режиму. Наприклад

Можна зробити свій смартфон режимі Nearby Sharing видимим для усіх навколо або ж тільки для обраного списку пристроїв. Буде і можливість повного приховування свого смартфона в цьому режимі.

Схожі записи