Стерти людину з відео у реальному часі: створено алгоритм

ger00

У різних графічних програмах досить легко можна видалити предмет чи зображення людини з фото. Коли йдеться про відео, то зробити це дещо складніше. Та технологічний прогрес не спиняється. Інженери створили алгоритм, який здатен видалити людину з відео в режимі реального часу.

Також читайте: Як стерти дані про себе з Інтернету

Зокрема, веб-інженер Google Джеймс Майес розмістив на одному з найбільших веб-сервісів для спільної розробки програмного забезпечення GitHub код програми, здатної розпізнати на відео людину і видалити її з ролика.

regf

Програма замінює силует людини на фон зображення.

Спочатку алгоритм аналізує фон без людини, запам’ятовує його. Після того, як в кадр потрапляє людина, її фігура просто замінюється ділянками фону.

Код добре працює і з багатоколірним фоном при активному русі людини на відео.

Також читайте: Як видалити свій акаунт в Instagram

Програму написали з використанням системи машинного навчання Tensorflow. Для запуску знадобиться JavaScript

«Спробуйте це за допомогою веб-камери. Станьте в декількох футах від веб-камери і починайте ходити .. Дивіться, як ви повільно зникаєте в нижній частині попереднього перегляду», – порадив Джеймс Майес.

На відео можна побачити незначні залишки від стертого зображення. Можливо, з часом розробник вдосконалить програму.

TensorFlow – відкрита програмна бібліотека для машинного навчання цілій низці задач, розроблена компанією Google для задоволення її потреб у системах, здатних будувати та тренувати нейронні мережі для виявлення та розшифровування образів та кореляцій, аналогічно до навчання й розуміння, які застосовують люди. Наразі її застосовують як для досліджень, так і для розробки продуктів Google.

Схожі записи