Співзасновник Apple Стів Возняк оголосив про створення космічної компанії

680_614058d9f2aa6

Співзасновник Apple Стів Возняк оголосив про створення космічної компанії Privateer Space.

Про це він повідомив у своєму твітері, наголосивши на тому, що вона не буде схожа на інші.

Партнером Возняка стане генеральний директор робототехнічної компанії Ripcord Алекс Філдінг. Про це стало відомо з проморолика Privateer Space. У 90-х роках Філдінг працював у Apple над створенням iMac, а в 2001 році разом з Возняком заснував фірму Wheels of Zeus (WoZ), що займалася виробництвом GPS-трекерів.

Ймовірно, космічна компанія Возняка займатиметься очищенням орбіти від космічного сміття. В одному з пресрелізів Privateer Space назвали “новою супутниковою компанію, орієнтованою на відстеження та очищення об’єктів у космосі”.

Такі ж висновки можна зробити після проморолика Privateer. Закадровий голос на відео говорить, що “космос – не перегони, не змагання і не гра” і “ми не одна людина, одна компанія, одна нація, ми одна планета”.

NASA дійшло висновку, що низька орбіта Землі є “найбільшим сміттєзвалищем у світі”. Агентство попереджало, що космічне сміття загрожує польотам у космос, оскільки воно рухається в рази швидше, ніж кулі. На сьогодні NASA здійснює моніторинг 27 тисяч одиниць великого космічного сміття.

Детальніше про подальші плани Privateer Space стане відомо під час технологічної конференції AMOS, яка пройде з 14 по 17 вересня у США.

Схожі записи