Гра в кальмара: трилер, бойовик, хоррор і квест

gra_v_kalmara

Що треба знати про серіал Гра в кальмара? Чому він захоплює все більше глядачів?

Уявіть собі мікс з найкращого кращого трилера, бойовика, хоррора і квесту. Проект, який став віральним по всьому світу і у всіх соціальних мережах. А тепер помножте його на візуальну і сюжетну досконалість, додайте національний південнокорейський колорит, і ви отримаєте серіал «Гра в кальмара».

Про що серіал Гра в кальмара

Через потреби в грошах сотні гравців отримують дивне запрошення взяти участь в дитячих змаганнях. Їх чекає привабливий приз, але ставки смертельно високі.

Так, наприклад 47-річний Сон Гі-Хун, залежний від азартних ігор, живе на доходи своєї хворої матері. Через його пристрасть до азартних ігор і невимушене ставлення до грошей він виявився у фінансовій ямі, і не може отримати опіку над своєю дочкою Га-Ен.

Коли кредитори загрожують Сону фізичною розправою, якщо чоловік не поверне гроші до кінця місяця, загадковий незнайомець пропонує йому взяти участь в секретній грі на виживання. 456 учасникам треба буде вести боротьбу за солідний грошовий приз, граючи в дитячі ігри …

gra_v_kalmara_1

Основний сюжет фільму Гра в кальмара

Основна дія шоу розгортається в гігантському секретному комплексі на безіменному острові, на який з усієї Південної Кореї звозять сотні маргіналів всіх сортів. Серед них – вщент розорений Сон Кі Хун (Лі Чон Чже), його друг дитинства Чхо Сан Воо (Пак Хе Cу), який переховується від влади за фінансові махінації, північнокорейська біженка Кан Се Бек (Чон Хо Ен), мігрант з Пакистану Алі (Анупам Тріпаті) і розсварений зі своїми спільниками гангстер Чан Док Су (Хо Сон Тхе). Всі вони – не з примусу, а за бажанням – борються за призовий фонд у 45,6 мільярда вон (38 мільйонів доларів) в смертельно небезпечних версіях дитячих ігор. Наприклад, в найпершому змаганні «Тихіше їдеш – далі будеш» (або «Червоне світло – зелене світло») учасники намагаються дістатися до фінішу через поле, поки гігантська лялька співає пісеньку. Коли пісня обривається, всіх, хто продовжує рухатися, нещадно відстрілюють.

Втім, учасники і самі не проти скоротити число конкурентів, влаштовуючи ночами нещадну різанину. Щоб вижити, доводиться об’єднуватися в команди, але дружба в «Грі в кальмара» загрожує послужити і погану службу – в будь-який наступній грі людей вже можуть змусити боротися один проти одного. Та й переможець у цих щурячих перегонах залишиться тільки один.

gra_v_kalmara_2

За порядком в комплексі стежать знеособлені охоронці, одягнені в коралові комбінезони та маски; вони ж виступають катами тих, хто програв. Організатори ігрищ ховаються, але відома їхня мета – «забезпечити рівні шанси на успіх» всім обділеним і скривдженим. Глядачами шоу (а також бенефіціарами) виступають інтернаціональні VIP-гості, які спостерігають за кровопролиттям з психоделічної лаунж-зони, і, як і охоронці, також ховаються за масками.

Гра в кальмара – трейлер Netflix

Актори та персонажі Гри в пекло (список)

 • Пак Хе-су — Чо Сан У (№ 218): випускник Сеульського національного університету і керівник інвестиційної групи. Розшукується за крадіжку грошей у своїх клієнтів.
 • Чон Хо Йон — Кан Се Бьок (№ 067): молода біженка з Північної Кореї. Приєдналася до гри аби допомогти молодшому брату, забраному до дитячого будинку.
 • Лі Чон Че — Сонґ Гі Хун (№ 456): водій, любитель азартних ігор. Розлучений, живе зі своєю старою матір’ю та намагається фінансово забезпечити дочку. Приєднався до гри, щоб погасити свої численні борги перед лихварями.
 • Хо Сон Те — Деок Су (№ 101): гангстер, який використовує будь-які засоби, щоб вижити. Приєднався до гри, щоб погасити свої борги.
 • Кім Джу-Рьон — Ган Мі Ньйо (№ 212): загадкова хитра жінка, яка стверджує, що вона бідна мати-одиначка.
 • Анупам Тріпаті — Абдул Алі (№ 199): іноземний працівник з Пакистану. Приєднався до гри, щоб забезпечити свою дружину і дитину.
 • Ві Ха-джун — Гван Джун Хо, молодий офіцер поліції, який переховується серед персоналу гри, щоб знайти свого зниклого брата.
 • Ю Сон-чу № 111: лікар, який таємно співпрацює з групою корумпованих розпорядників гри, торгуючи органами вбитих учасників в обмін на інформацію про майбутні ігри.
 • О Йон-су — О Іль Нам (№ 001): літній чоловік з пухлиною головного мозку, який вважає за краще померти в боротьбі, ніж покірно чекати смерті.
 • Лі Ю-мі — № 240: молода дівчина, яка щойно вийшла з в’язниці, куди потрапила за вбивство.
 • Кон Ю — № 244: пастор, який відновлює у грі свою віру.
 • Лі Бьон Хон — фронтмен гри.

Netflix влаштував фільму більш ніж оригінальне промо, встановивши на перехрестях в Кореї і на Філіппінах триметрову ляльку з фільму і буквально змушуючи жителів грати в гру «Червоне світло, зелене світло». Паніки було вдосталь.

Схожі записи