У «Шахтаря» найдорожчий склад в чемпіонаті України

shahtar_cikavo

Після старту чергового футбольного сезону експерти оцінили орієнтовну трансферну вартість всіх складів команд-учасниць Української Прем’єр-ліги.

Скориставшись оцінками від експертів відомого сервісу Трансфермаркт, можна скласти рейтинг найдорожчих «ростерів» клубів УПЛ на старті нового сезону 2021/22. І ми пропонуємо вам такий «топ», зазначаючи ще і шанси команд на чемпіонство в поточній кампанії, згідно з котируваннями беттинг-аналітиків.

Наразі лідером рейтингу найбільш цінних складів клубів УПЛ є донецький «Шахтар», усі гравці якого оцінені у 177.9 мільйонів євро. Цікаво, що лише цього літа «Гірники» витратили на нових виконавців аж 40.5 мільйонів, і це зміцнило їх позиції. Також вартість складу дозволила команді, яку тепер очолює італійський фахівець Роберто Де Дзербі, стати головним фаворитом у боротьбі за золоті медалі. Як свідчать котирування від відомої беттинг-компанії Ligastavok, яка завжди пропонує широкий вибір об’єктів для парі, пов’язаних з українським футболом, вірогідність завоювання чемпіонства «Шахтарем» наразі складає 54%.

Друге місце у рейтингу найцінніших складів УПЛ посідає «Динамо». Кияни, які минулого сезону виграли і чемпіонат, і кубок країни, «коштують» в сумі 135.10 мільйонів євро, що, як бачимо, не заважає їм йти до перемог. І вже цього сезону команда стартувала впевнено, готуючись до виступів у Лізі чемпіонів. А шанси столичного колективу виграти УПЛ вдруге поспіль – близько 44%. І треба сказати, що це далеко не найгірший варіант для тих, хто шукає привабливий коефіцієнт, аби відіграти свій фрібет Ліга Ставок, який можна отримати як новим гравцям, так і тим, хто вже далеко не новачок у цій справі.

Замикає трійку клубів з найдорожчим складом луганська «Зоря», «ростер» якої оцінили у 18.13 мільйонів євро. Як бачимо, різниця у загальному «ціннику» між двома грандами УПЛ та третім місцем величезна. І вона відповідає різниці у шансах на титул. Експерти беттинг-ринку оцінили вірогідність перемоги «Зорі» у чемпіонаті всього у 3%.

Варто також сказати і про найбільш «дешеву» команду Української Прем’єр-ліги – це ужгородський «Минай», склад якого загально коштує лише 4.20 мільйони євро. Символічно, що цієї команди не мало бути серед учасників нового сезону українського елітного дивізіону взагалі, адже минулої кампанії закарпатці вибули у нижчий дивізіон за спортивним принципом. Проте через зняття з турніру через фінансові проблеми донецького «Олімпіка» «Минаю» дозволили зайняти місце цієї команди та зберегти прописку в УПЛ.

Схожі записи