Найбільша роздрібна мережа Хорватії почала приймати криптовалюту до оплати

Найбільша роздрібна мережа Хорватії почала приймати криптовалюту до оплати

konzum_kriptovalyutu.jpg (98.46 Kb)

Найбільший виробник і продавець продуктів харчування в Хорватії Konzum першим у країні додав можливість розплачуватись криптовалютою/ На даний момент опція доступна лише в інтернет-магазині, але в майбутньому вона з'явиться у супермаркетах.

Клієнти отримали можливість розплачуватись біткоіном, Ethereum, USDT, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Dai, EOS, USD Coin. Для цього Konzum уклала партнерство з фінтех-компанією Electrocoin та першою компанією PayCek, яка першою у Хорватії почала обробляти криптоплатежі.

. . . .

Konzum — це найбільша мережа супермаркетів не лише у Хорватії, а й у регіоні Західних Балкан. Торгові точки мережі представлені також у Боснії та Герцоговині та в Сербії. Компанія обслуговує понад 650 тис. клієнтів у більш ніж 700 магазинах.

27 листопада онлайн-рітейлер Newegg, акції якого торгуються на Nasdaq, повідомив, що незабаром додасть можливість оплати токеном Shiba Inu. 20 квітня магазин почав приймати Dogecoin, а можливість оплати біткоіном було додано ще у 2014 році.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!