YouTube вводить нові правила: блокуватиме невигідні йому акаунти

youtube

Відеохостинг YouTube повідомив, що з 10 грудня набувають чинності нові умови використання його сервісами.

З 10 грудня постачальником послуг стає компанія Google LLC.

Відзначається, що для України встановили певні вікові обмеження, які відповідають правилам для всіх продуктів Google, а також включили в умови примітку про те, що неповнолітнім користувачам потрібно отримувати дозвіл одного із батьків або опікуна перед використанням сервісу.

Окремий розділ у нових умовах присвячений користувачам, які завантажують контент у сервіс. У ньому наведено дозволи, які ви надаєте, завантажуючи контент, а також зобов’язання не завантажувати контент, що порушує права інших користувачів.

Особливе занепокоєння користувачів викликав такий пункт:

«YouTube може припинити дію вашого доступу або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу загалом або до його частини, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що надавати вам Сервіс комерційно недоцільно».

Користувачі припустили, що YouTube зможе блокувати неактивні акаунти або ті, що використовують блокувальник реклами. Угода не уточнює, чи поширюється правило тільки на творців контенту або на всіх користувачів, які мають обліковий запис YouTube.

Крім цього YouTube може заблокувати або припинити дію вашого доступу, вашого облікового запису Google або доступу вашого облікового запису Google до Сервісу загалом чи до його частини, якщо: а) ви суттєво або неодноразово порушили цю Угоду; б) ми зобов’язані це зробити відповідно до законодавства чи за ухвалою суду; в) у нас є обґрунтовані підстави вважати, що було вчинено певні дії, які можуть стати причиною притягнення будь-якого користувача, іншої третьої особи YouTube або наших Партнерів до відповідальності чи нашкодити їм.

Користувач отримає повідомлення з поясненням блокування чи припинення дії облікового запису з боку YouTube.

Хто вважає рішення про блокування помилковим може надіслати апеляцію.

Повна версія нових умов користування YouTube

Схожі записи