Як знайти збережені паролі у браузері

Як знайти збережені паролі у браузері

brauzeri.jpg (351.81 Kb)

Працюючи часто з одними і тими ж веб-сторінками (соцмережі, email, інтернет-магазини, форуми, блоги та ін.), ми часто просто зберігаємо паролі, щоб не доводилось їх кожного разу вводити знову.

Однак буває, що ви просто забули збережений пароль, а він вкрай потрібен. Виявляється, є способи знайти його у браузері. Там же ви можете видалити паролі, які випадково зберегли на чужому комп’ютері.

Зазвичай паролі можна знайти у налаштуваннях браузера у меню «безпека та конфіденційність». Вони приховані за зірочками, тому потрібно натиснути «показати».

Паролі у Google Chrome

Якщо ви зайшли у свій аккаунт Google, то паролі будуть зберігатися не тільки у самому браузері, але і в «хмарі», що дозволить мати до них доступ і з інших клієнтів браузера.

Щоб переглянути збережені паролі в Google Chrome зайдіть у «Налаштування» – «Розширені», оберіть «Конфіденційність та безпека» (chrome://settings/privacy), знайдіть «Паролі та форми» – «Керувати паролями».

parol_hrom.jpg (129.56 Kb)

Паролі в Opera

Щоб знайти збережені паролі в Opera зайдіть з «Меню» у «Параметри» – «Налаштування» або натисніть Alt+P, перейдіть у вкладку «Конфіденційність та безпека» і тут пошукайте пункт «Паролі» – «Показати всі паролі».

parol_opera.jpg (69.43 Kb)

Паролі Mozilla Firefox

У Mozilla Firefox переходимо з пункту меню «Інструменти» у «Налаштування», де обираємо «Приватність і безпека» (about:preferences#privacy), знаходимо «Форми і паролі» – «Збережені паролі»;

У списку збережених паролів в Mozilla Firefox можна посортувати паролі за сайтами в алфавітному порядку, а також подивитись, коли який пароль був змінений.

parol_mozila.jpg (111.9 Kb)

Паролі Microsoft Edge і Internet Explorer

Microsoft Edge і Internet Explorer є вбудованими браузерами в різні версії операційної системи Windows, тому збережені паролі у них синхронізуються з самою ОС і поглянути їх можна не у самому браузері, а в системній папці.

Щоб переглянути збережені паролі в браузерах Microsoft заходимо у «Пуск» і вибираємо «Панель керування», тиснемо «Диспетчер облікових даних». Обравши розділ «Облікові дані для Інтернету», знизу відобразиться список сайтів і програм, паролі для яких збережені.

Щоб пароль для сайту відобразився, потрібно ввести пароль від облікового запису Windows.

parol_ie.jpg (119.33 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!