Як знайти збережені паролі у браузері

brauzeri

Працюючи часто з одними і тими ж веб-сторінками (соцмережі, email, інтернет-магазини, форуми, блоги та ін.), ми часто просто зберігаємо паролі, щоб не доводилось їх кожного разу вводити знову.

Однак буває, що ви просто забули збережений пароль, а він вкрай потрібен. Виявляється, є способи знайти його у браузері. Там же ви можете видалити паролі, які випадково зберегли на чужому комп’ютері.

Зазвичай паролі можна знайти у налаштуваннях браузера у меню «безпека та конфіденційність». Вони приховані за зірочками, тому потрібно натиснути «показати».

Якщо ви зайшли у свій аккаунт Google, то паролі будуть зберігатися не тільки у самому браузері, але і в «хмарі», що дозволить мати до них доступ і з інших клієнтів браузера.

Щоб переглянути збережені паролі в Google Chrome зайдіть у «Налаштування» – «Розширені», оберіть «Конфіденційність та безпека» (chrome://settings/privacy), знайдіть «Паролі та форми» – «Керувати паролями».

parol_hrom

Щоб знайти збережені паролі в Opera зайдіть з «Меню» у «Параметри» – «Налаштування» або натисніть Alt+P, перейдіть у вкладку «Конфіденційність та безпека» і тут пошукайте пункт «Паролі» – «Показати всі паролі».

parol_opera

У Mozilla Firefox переходимо з пункту меню «Інструменти» у «Налаштування», де обираємо «Приватність і безпека» (about:preferences#privacy), знаходимо «Форми і паролі» – «Збережені паролі»;

У списку збережених паролів в Mozilla Firefox можна посортувати паролі за сайтами в алфавітному порядку, а також подивитись, коли який пароль був змінений.

parol_mozila

Microsoft Edge і Internet Explorer є вбудованими браузерами в різні версії операційної системи Windows, тому збережені паролі у них синхронізуються з самою ОС і поглянути їх можна не у самому браузері, а в системній папці.

Щоб переглянути збережені паролі в браузерах Microsoft заходимо у «Пуск» і вибираємо «Панель керування», тиснемо «Диспетчер облікових даних». Обравши розділ «Облікові дані для Інтернету», знизу відобразиться список сайтів і програм, паролі для яких збережені.

Щоб пароль для сайту відобразився, потрібно ввести пароль від облікового запису Windows.

parol_ie

Схожі записи