Україна – Англія: прогноз експерта на матч

vseprosport_ru

Колишній півзахисник «Спартака» і збірної України Максим Калініченко ділиться прогнозом на матч Євро-2020 Україна – Англія на сайті Всепроспорт.

Нагадаємо, українці зіграють в Римі з Англією в рамках ¼ фіналу Євро-2020. Наш націонал став однією з найбільших несподіванок на цій стадії турніру. Підопічні Андрія Шевченко з труднощами вийшли в плей-офф, не без допомоги Швеції, яку в 1/8 і обіграли (2:1).

Як відмічає експерт, суперник України – Англія, не без зусиль змогла обіграти своїх давніх ворогів, німців (2:0). Хоч зустріч в ⅛ видалася важкою, однак англійці все одно виявилися сильнішими і пройшли далі.

Нинішня збірна Англії грає в дуже прагматичний футбол, за що її багато хто критикує. Однак вона з успіхом пройшла вже в ¼ фіналу, де Україні буде важко щось протиставити команді Саутгейта.

«Прагматизм – це, звичайно, добре. Однак, коли у тебе в запасі сидять такі гравці, як Гріліш або Решфорд, і ти виграєш тільки за рахунок замін, варто задуматися над тим, як урізноманітнити свій підхід до матчів», – відмічає Максим Калініченко.

«Але переможців все одно не судять. За Україну же хочеться тільки порадіти. Вона вже створила історичну подію, пройшовши так високо на Євро. Тут я особисто все одно буду хоч на щось сподіватися. Але гадати, хто точно переможе в цій грі, я не хочу. Буду сильно вболівати за збірну України», – повідомив експерт.

І хоч визначитися з переможцем Максиму важко, він впевнений, що забитих м’ячів у цій зустрічі буде достатньо, тому радить беттерам поставити на голи, а саме: тотал голів більше 2,5.

Схожі записи