Як поставити наголос у ворді

nag2

Деколи є потреба показати, де саме потрібно ставити наголос у слові. Для когось ця потреба виникає рідко, а хтось щодня стикається з такою необхідністю по роботі. Часто відповідну букву просто роблять великою, та поставити літеру з правильним знаком наголосу не так і складно

Існує кілька способів, як поставити наголос над літерою у програмі Word.

1. Скопіювати потрібну букву з наголосом

Якщо вам просто разово потрібно десь поставити наголос, то можете просто через Google (чи в іншому місці) знайти літеру з уже проставленим наголосом і просто скопіювати її.

Також читайте: Як ставити апостроф без переходу на англійську.

2. Через опцію «символ»

Фактично будь-яку потрібну літеру чи знак можна знайти у меню Вставка – Символ.

Щоб поставити одразу знак, потрібно курсор розмістити після букви, яку потрібно наголосити. Далі меню Вставка – Символ і тут у полі «шрифт» вибираємо «звичайний текст», а в полі «набір» – «об’єднані діакритичні. знаки». Знаходимо символ наголосу і вставляємо його.

nag3

Також читайте: Як набрати букву «ґ» на клавіатурі?

3. Увівши спеціальні коди

Спочатку потрібно поставити курсор одразу після літери, яку потрібно наголосити.

– вводимо 0340 чи 0300 для введення риски наголосу у напрямку зліва направо і 0341 чи 0301 для введення звичайного наголосу. Після цього натискаємо комбінацію Alt+X.

nag5

– затискаємо Alt і набираємо на клавіатурі NumLock (цифрова клавіатура) 0768 чи 768 або 0769 чи 769 (напрямок наголосу зліва направо і справа наліво, відповідно). Відпускаємо Alt.

nag6

Схожі записи