Google підготував дудл до Дня батька: намалюйте вітальну листівку

fathers-day

В Україні 21 червня відзначають День батька. З нагоди свята Google підготував спеціальний дудл, який допоможе створити красиву і оригінальну листівку для батька.

dudllll

Намальовану картинку можна одразу надіслати із самої форми.

dudllll2

День батька відзначають у третю неділю червня. Офіційно свято встановлене указом Президента від 18.05.2019 року.

Головною метою святкування Дня Батька в Україні є забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства через підвищення статусу чоловіка до батька у виховному процесі дітей.

Також читайте: День Матері: намалюйте вітальну листівку у дудлі від Google

Як зазначено у проєкті указу, День батька засновується з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

За кордоном День батька відзначають у різні дати.

Наприклад, у США це відбувається 19 червня з далекого 1910 року, а в третю неділю червня День батька святкують з 1966 року.

Крім США, у червні це свято відзначають Аргентина, Канада, Японія, Ірландія, Індія, Нідерланди, Туреччина, Словаччина та багато інших країн. У Польщі День батька святкують 23 червня, у Німеччині – у першу неділю цього місяця. У Грузії батьки своє професійне свято відзначають 3 жовтня, а італійські – 19 березня.

Схожі записи